Hosanna Festival 2017 – zgłoszenia tylko do 10 lipca!

Hosanna Festival 2017 – zgłoszenia tylko do 10 lipca!

7 czerwca, 2017 Wyłącz przez mateo

Hosanna Festival 2017Tylko do 10 lipca 2017 przyjmowane są zgłoszenia do części konkursowej HOSANNA FESTIVAL 2017. Już 24. edycja Festiwalu odbędzie się w ostatni weekend wakacji, czyli w dniach 25 – 27 sierpnia w Siedlcach.
Hosanna Festival to nie tylko możliwość posłuchania dobrej, wartościowej muzyki, ale także atrakcyjna propozycja spędzenia wolnego czasu w ostatni weekend wakacji.

 

Obecnie przyjmowane są zgłoszenia do części konkursowej festiwalu, do której zaproszeni są wszyscy, którzy marzą, żeby spróbować swoich sił na wielkiej scenie, a przede wszystkim tych, którzy kochają śpiewać, grać i radować się na chwałę Pana Boga.

 

Zobacz też: Hosanna Festival w Siedlcach po raz 23. [relacja]

 

“Możesz uwielbić Chrystusa razem z nami, a kto wie… może zostaniesz też zwycięzcą Grand Prix i zdobywcą funduszy, które umożliwią Ci dalszy rozwój pasji i talentu. – a jest o co walczyć, gdyż zdobywca Grand Prix Festiwalu otrzyma nagrodę o wysokości 3500 zł.” – piszą organizatorzy.

 

Kartę zgłoszeniową wraz z utworami „demo” należy przesłać na adres Biura Organizacyjnego Hosanna Festiwal:

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej,
ul. Piłsudskiego 62, 08-110 Siedlc
lub w wersji elektronicznej na e-mail: ksmsiedlce@wp.pl

 

Zainteresowani udziałem w festiwalu powinni się pospieszyć. Zgłoszenia można przesyłać tylko do 10 lipca (liczy się data wpłynięcia do biura). Więcej informacji na www.hosannafestival.pl

Hosanna Festival - Wschód