Hosanna Festival 2017 – zgłoszenia tylko do 10 lipca!

Hosanna Festival 2017 – zgłoszenia tylko do 10 lipca!

Czerwiec 7, 2017 Wyłącz przez mateo

Hosanna Festival 2017Tylko do 10 lipca 2017 przyjmowane są zgłoszenia do części konkursowej HOSANNA FESTIVAL 2017. Już 24. edycja Festiwalu odbędzie się w ostatni weekend wakacji, czyli w dniach 25 – 27 sierpnia w Siedlcach.
Hosanna Festival to nie tylko możliwość posłuchania dobrej, wartościowej muzyki, ale także atrakcyjna propozycja spędzenia wolnego czasu w ostatni weekend wakacji.

 

Obecnie przyjmowane są zgłoszenia do części konkursowej festiwalu, do której zaproszeni są wszyscy, którzy marzą, żeby spróbować swoich sił na wielkiej scenie, a przede wszystkim tych, którzy kochają śpiewać, grać i radować się na chwałę Pana Boga.

 

Zobacz też: Hosanna Festival w Siedlcach po raz 23. [relacja]

 

“Możesz uwielbić Chrystusa razem z nami, a kto wie… może zostaniesz też zwycięzcą Grand Prix i zdobywcą funduszy, które umożliwią Ci dalszy rozwój pasji i talentu. – a jest o co walczyć, gdyż zdobywca Grand Prix Festiwalu otrzyma nagrodę o wysokości 3500 zł.” – piszą organizatorzy.

 

Kartę zgłoszeniową wraz z utworami „demo” należy przesłać na adres Biura Organizacyjnego Hosanna Festiwal:

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej,
ul. Piłsudskiego 62, 08-110 Siedlc
lub w wersji elektronicznej na e-mail: ksmsiedlce@wp.pl

 

Zainteresowani udziałem w festiwalu powinni się pospieszyć. Zgłoszenia można przesyłać tylko do 10 lipca (liczy się data wpłynięcia do biura). Więcej informacji na www.hosannafestival.pl

Hosanna Festival - Wschód