Nie bądź obojętny! Podaruj bilet na Festiwal Chrześcijańskie Granie 2019

Nie bądź obojętny! Podaruj bilet na Festiwal Chrześcijańskie Granie 2019

24 czerwca, 2019 3 przez m.guzek

Jedna ze 175 młodych, potrzebujących osób może otrzymać darmowe zaproszenie na Festiwal! Możesz mieć w tym udział, podaruj bilet dla młodych. Wesprzyj ten projekt dowolną kwotą, a my dzięki Tobie przekażemy bilet w dobre ręce!

 

Celem projektu jest pomoc 175 młodym ludziom (domy dziecka, ośrodki terapii, ubogie rodziny…), których nie stać na zakup biletu na Festiwal. Przez dobrą, wartościową muzykę chcemy dotrzeć to tych osób i razem radować się i uwielbiać naszego Pana.

 

Podaruj bilet dla młodych na Festiwal Chrześcijańskie Granie 2019 – KatolikWspiera.pl (kliknij i wesprzyj)

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie łączy scenę debiutancką z profesjonalną. Od 2011 pokazujemy to, co nowe i dobre na polskiej scenie. Sercem festiwalu od dwóch lat jest talent show – konkurs Debiuty im. Moniki Brzozy. W tegorocznej edycji 24 listopada posłuchamy laureatów najważniejszych konkursów muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Nie zabraknie zwycięzcy Debiutów 2018 – zespołu LET HIM RUN.

 

Podczas tej edycji chcemy zaprosić 175 młodych osób z trudnych, potrzebujących środowisk. Dlatego jest ten projekt! Wierzymy, że ich udział w naszym Festiwalu będzie dla nich wielkim i dobrym przeżyciem, może pierwszym spotkaniem z muzyką chrześcijańską, a przez to z Panem Bogiem.

 

 

Podaruj bilet dla młodych na Festiwal Chrześcijańskie Granie 2019 – KatolikWspiera.pl (kliknij i wesprzyj)

 

POTRZEBUJEMY TWOJEGO WSPARCIA!

Prosimy Was o wsparcie nas poprzez wpłaty na konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (darowizna na cele statutowe. festiwal).

Za każdą złotówkę i modlitwę serdecznie dziękujemy!

Wydarzenie poleca sklep z fotelikami: sklep.fotelik.info