26 maja 2018 poznamy program i artystów 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie!

26 maja 2018 poznamy program i artystów 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie!

10 maja, 2018 Wyłącz przez mateo

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018

Podczas specjalnego koncertu Antoniny Krzysztoń w Dobrym Miejscu poznamy program i artystów, którzy zagrają na 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie. Koncert będzie okazją także do wsparcia Stypendium Debiuty 2018. Polecamy! Bilety w cenie 50 zł na www.eventim.pl

 

“Zależy nam, żeby informacja o festiwalu dotarła do jak największej liczby osób. Do listopada planujemy akcje promujące festiwal. Wierzę, że tak jak co roku zaskoczymy publiczność nową i porywającą muzyką chrześcijańską. Na “Chrześcijańskim Graniu” nie zabraknie dobrze znanych projektów. O wszystkim poinformujemy podczas koncertu już 26 maja w Warszawie. Zapowiada się znakomite wydarzenie” – mówi Michał Guzek z fundacji “Chrześcijańskie Granie”.

 

W tym roku na Arenie Ursynów zaprezentują się zwycięzcy Premier 2017 i 2018. W tym roku do festiwalu został włączony konkurs Debiuty im. Moniki Brzozy. Trzech wykonawców zmierzy się o miano Debiutu 2018. Nie zabraknie gości specjalnych.

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie – festiwal muzyki chrześcijańskiej, odbywający się corocznie od 2011 roku. Jest to jeden z największych festiwali muzycznych o tej tematyce w Polsce. Na festiwalu występowali m.in: New Day, Gospel Rain, Arkadio, ks. Kuba Bartczak, Muode Koty, Magda.lena Frączek, Kanaan, StronaB, Ewa Uryga, Antonina Krzysztoń, Wyrwani z Niewoli.

Antonina Krzysztoń, koncert, dobre miejsce

Dochód z koncertu Antoniny Krzysztoń i Marcina Majerczyka zostanie przekazany na rzecz stypendium DEBIUTY 2018. Bilety na wydarzenie już dzisiaj można kupić poprzez stronę www.eventim.pl

 

Patronat:

Przewodnik Katolicki
Salve TV
KMDM – Klub Miłośników Dobrych Mediów
Chrześcijańskie Granie
www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl
Tygodnik Katolicki Niedziela
Gazeta Polska
Niezalezna.pl
bosko.pl

Partner:
Superdrob

Organizatorzy:

Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce
Fundacja “Chrześcijańskie Granie”
Antonina Krzysztoń koncerty

 

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)