Debiuty 2019 – za kilka dni rusza głosowanie! [lista zespołów]

Debiuty 2019 – za kilka dni rusza głosowanie! [lista zespołów]

9 maja, 2019 0 przez mateo

Znamy 15 zespołów, na które już za kilka dni będzie można zagłosować plebiscycie DEBIUT ROKU 2019. Zwycięzca wystąpi w finale koncertu DEBIUTY w ramach 9. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w listopadzie 2019 roku.  Głosowanie na jeden z zespołów już za kilka dni na stronie Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

To Państwo w głosowaniu sms wybiorą jednego wykonawcę o największej liczbie głosów. Dwa kolejne do konkursu wybiorą przedstawiciele: Listy z Mocą i fundacji Chrześcijańskie Granie. W tym roku o miano Debiutu zmierzy się również zwycięzca HIP HOP Festiwal w Złotowie. – mówi Michał Guzek, współorganizator plebiscytu.

4 wykonawców otrzyma szansę na miano  Debiutu jury i publiczności. Wydarzenie będzie miało miejsce w niedzielę Chrystusa Króla 24 listopada 2019 w warszawskim centrum kultury Dobre Miejsce.

Konkurs Debiuty im. Moniki Brzozy powstał w 2011, by popularyzować najciekawsze młode projekty grające na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Twórcy festiwalu od lat współpracują z mediami i festiwalami w kraju, dzięki czemu skutecznie udaje się promować najlepsze projekty. W Debiutach im. Moniki Brzozy w ubiegłych latach wygrywali m.in. StronaB, Muode Koty, Let Him Run czy zespół Kanaan.

Konkurs Debiuty od 2018 roku jest częścią Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Wydarzenie od początku organizowane jest poprzez wolontariuszy i ludzi dobrej woli związanych z Chrześcijańskim Graniem i Dobrym Miejscem. Od 2015 festiwal organizuje fundacja Chrześcijańskie Granie.

8. FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

Debiut 2018 – zespół Let Him Run

Jeśli możesz, to prosimy o wsparcie 9 festiwalu Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty:

46 1050 1012 1000 0090 3065 9909,
Fundacja „Chrześcijańskie Granie”
ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
(tytułem: darowizna na cele statutowe.festiwal)

DEBIUT 2019 – PLEBISCYT (ZESPOŁY)

Assumpta

Boguchwała

Gate of Haeven

 

Hvala

Iwona Janicka
Iwona Pietrala

Marcin Wargocki
ODCD

Pieśni nad pieśniami

Reaktywacja
Royal Age

 

Sąsiedzi+

Tato

Tomek Korzeniowski

Trzy nie 4