Światła Miasta po raz drugi! Mate.O / Agnieszka Musiał / Daria Zawiałow / owca / Igor Herbut i inni zagrają u dominikanów!

Światła Miasta po raz drugi! Mate.O / Agnieszka Musiał / Daria Zawiałow / owca / Igor Herbut i inni zagrają u dominikanów!

6 czerwca, 2018 Wyłącz przez mateo

Światła Miasta IIŚwiatła Miasta II – chodź spotkać Boga w pięknie prostego dnia. 9 czerwca 2018 roku przy klasztorze oo. Dominikanów na warszawskim Służewie (ul. Dominikańska 2) po raz kolejny odbędzie się wyjątkowy koncert-uwielbienie. Start o 17.45, wstęp wolny.

 

Ojcowie Adam Szustak i Tomasz Nowak razem z braćmi z Zakonu Kaznodziejskiego powiedzą kazanie na 25 gardeł, zaproszeni goście {Daria Zawiałow, Gabriela Mościcka, Agnieszka Musiał, Katarzyna Bogusz, Igor Herbut, Mariusz Lubomski, Krzysztof Napiórkowski, Mate.O} zaśpiewają, a owca poprowadzi w uwielbieniu.

 

Przypominamy, że pierwsze “Światła miasta” były jednym z najlepszych wydarzeń 2016 roku: Światła Miasta rozbłysły mocniej! Jubileuszowy koncert na 800-lecie dominikanów za nami.

 

“Po dwóch allelujnych spotkaniach “na wyjeździe” wracamy do “bazy”. Miejsca, gdzie dwa lata temu, w ciepły majowy wieczór spotkaliśmy się, by świętować 8oo lat zakonu dominikańskiego. Sądzimy, że najlepsze świętowanie to takie, gdzie każdy jest na swoim miejscu, dzieli się tym, co potrafi najlepiej i jest przestrzeń do bycia r a z e m. Dokładnie tak było i chcemy to powtórzyć. Stąd 9 czerwca, tak jak poprzednio, na gościnnym trawniku służewieckiego klasztoru.” – zapraszają organizatorzy.

 

ŚWIATŁA MIASTA II – W PROGRAMIE:

 

17.45 – wstęp

18.00 – koncert gwiazd – zagrają m.in. Daria Zawiałow, Igor Herbut, Krzysztof Napiórkowski, Mate.O, Agnieszka Musiał, Katarzyna Bogusz, Mariusz Lubomski, Gabriela Mościcka i Atom String Quartet oraz zespół pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego.

19.30 – kazanie na 25 gardeł

20.30 – uwielbienie (prowadzi owca)

Nie zabraknie też lemoniady i pogody [ducha].

WSTĘP WOLNY

 

Mate.O - koncert uwielbienia Światła Miasta - o. Adam Szustak