Song of Songs Festival 2018 – poznaj program i zespoły!

Song of Songs Festival 2018 – poznaj program i zespoły!

17 czerwca, 2018 Wyłącz przez mateo

Song of Songs Festival 2018

Znamy już program i artystów Song of Songs Festival 2018. Jeden z legendarnych festiwali muzyki chrześcijańskiej na dobre powraca do kalendarza koncertowego w Polsce. W dniach 13 -14 lipca 2018 w toruńskim CKK Jordanki (al. Solidarności 3) zagrają największe gwiazdy muzyki chrześcijańskiej. Wstęp wolny!

 

Na festiwalu wystąpili m.in. 2Tm2,3, 40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach, Anastasis, Armia, Antonina Krzysztoń, Arka Noego, Beata Bednarz, Chili My, Full Power Spirit, Joszko Broda, Magda Anioł, Maleo Reggae Rockers, Mate.O, Mietek Szcześniak, Przecinek, Raz, Dwa, Trzy, Trzecia Godzina Dnia, Tomasz Żółtko, Pneuma, Lao Che.

ZOBACZ: Dawny klimat połączymy z nowością – Song of Songs reaktywacja! [wywiad]

 

SONG OF SONGS FESTIVAL 2018 – PROGRAM:

 

PIĄTEK, 13 lipca

ARKA NOEGO
LIDKA POSPIESZALSKA
MIETEK SZCZEŚNIAK
DEUS MEUS
ZŁE PSY
IKOS

 

SOBOTA, 14 lipca

MAŁE TGD
ARMIA
JOSHUA AARON
MATE.O / TU
NEW LIFE M.
niemaGOtu

 

SONG OF SONGS FESTIVAL to międzynarodowy festiwal muzyki chrześcijańskiej, którego pierwsza edycja odbyła się w 1998 r. Po siedmiu latach przerwy w organizowaniu tego przedsięwzięcia to muzyczne, międzynarodowe święto muzyki chrześcijańskiej wraca do Torunia i na antenę TVP. SONG OF SONNGS jest jedną największych w Europie Środkowo-Wschodniej prezentacją czołówki polskich artystów wykonujących współczesną, profesjonalną muzykę chrześcijańską oraz znakomitych solistów i zespołów z zagranicy.

 

Idea i cel organizowania tej cyklicznej imprezy wynika z przekonania, że w niespokojnej Europie można i trzeba szukać obszarów, w których młodzi ludzie znajdą wspólną płaszczyznę z innymi, podobnie czującymi i myślącymi. Najlepszą formą takiego kontaktu jest muzyka, w szczególności ta inspirowana chrześcijańską tradycją i prawdą płynącą z Ewangelii. Jest ona jednocześnie drogą do pokonywania uprzedzeń, wrogości i obojętności wobec innych ludzi, czy innych wyznań religijnych. Od początku na festiwalu prezentowali się chrześcijańscy muzycy różnych wyznań i tak pozostaje do dzisiaj.