Luxfest 6 w Poznaniu już 7 października 2017: Luxtorpeda, Kękę, Kazik, Pawbeats, Arka Noego

Luxfest 6 w Poznaniu już 7 października 2017: Luxtorpeda, Kękę, Kazik, Pawbeats, Arka Noego

14 września, 2017 Wyłącz przez mateo

Luxfest 6 Poznań 7 października 2017LuxFest 6 to już kolejna edycja wyjątkowego festiwalu rockowego dla całych rodzin.  To jedyne takie wydarzenie w Polsce. Zagrają m.in. Luxtorpeda, Kazik, Kękę, Arka Noego oraz inni. Poznajcie pełną listę zespołów i program.

 

LuxFest to jedyna impreza, na której mile widziani są nie tylko dorośli fani, ale i dzieci – za sprawą wielkiej strefy zajęć muzycznych i plastycznych. Szósta edycja Luxfestu odbędzie w Poznaniu 7 października 2017. Bilety w cenie 49 zł (przedsprzedaż) oraz 60 zł. Dzieci płacą taniej. Kupicie je na http://luxfest.net/bilety

 

Wymyśliliśmy LuxFest po to, by nasi fani nie musieli zostawiać w domu dzieciaków na czas koncertów. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań – mówi Robert „Litza” Friedrich, pomysłodawca i szef LuxFestu.

Zobacz też: Jesienne promocje – odpocznij z Chrześcijańskim Graniem [ZNIŻKI]

 

LuxFest 6 to miejsce wyjątkowych spotkań artystycznych i wydarzeń muzycznych, które dotąd nie miały miejsca na polskiej scenie muzycznej. Od kilku lat LuxFest poza warstwą muzyczną, wyróżnia się także publicznością, która w rodzinnej atmosferze przyjmuje zarówno koncerty rockowe, folkowe i hip-hopowe.

 

LUXFEST 6 – ZESPOŁY:

 

7 października 2017 – wejście od godziny 12.00:

– Marcin Pawłowski-Pawbeats Live Band (Marcelina, Quebonafide, VNM,HuczuHucz, Buka, Dwa Sławy)
– Kazik i Kwartet ProForma
– Luxtorpeda OFFICIAL
– KęKę Radom
– ARKA NOEGO OFFICIAL
– Za Wolność – Poznańska Piątka

 

LUXART – STREFA DLA DZIECI:

Od 12.00 do 18.00 dzieci w każdym wieku wraz z rodzicami będą mogły wyzwolić swoje moce twórcze przez udział w super warsztatach:

– LuxArt jest Rodzinną Strefą Sztuki i nieodłączną częścią festivalu LuxFest.

LuxArt to rozmaite warsztaty, zajęcia, pokazy, spotkania twórcze oraz gry dla dzieci i młodzieży zorganizowane w foyer poznańskiej Areny i na zewnątrz (o ile pogoda dopisze). Co roku zapraszamy artystów i edukatorów zajmujących się kulturą aby mali i duzi mogli spróbować swoich sił np. grając na instrumentach muzycznych, malując, filcując, projektując biżuterię, rzeźbiąc, itp. Program LuxArtu jest bardzo bogaty, gdyż poprzez różnorodne warsztaty artystyczne ma promować edukację artystyczną. Taka forma animacji ma na celu pokazanie kultury i sztuki jako alternatywnej formy edukacji, która jest daleka od festynowego blichtru.

 

 

Ceny biletów (przedsprzedaż / od 1 października):
– 49zł / 60zł – normalny
– 20zł / 30zł – dzieci od 3-10 lat
– wstęp wolny – dzieci do lat 3

http://luxfest.net/bilety

 

za: mat.promocyjne