• KONTAKT:

  Sklep Chrześcijańskie Granie ul. Dewajtis 3, wejście B (Dobre Miejsce), 01-815 Warszawa Las Bielański

   

  ZOBACZ: KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

   

  SKLEP STACJONARNY JEST CZYNNY NA GODZINĘ PRZED WYDARZENIEM BILETOWANYMI w DOBRYM MIEJSCU oraz w wybrane dni, a także po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Dobre Miejsce - więcej informacji: www.dobremiejsce.org

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 22 lutego 2018

  s Julita Zawadzka Debiuty 2018

  W dzisiejszym (22 lutego 2018) notowaniu „Listy z Mocą” dyrektor RDN Małopolska i prowadzący listę ks. Jacek Miszczak i prezes fundacji „Chrześcijańskie Granie” Michał Guzek ogłosili pierwszego wykonawcę Debiutów 2018. Jest nią s. Julita Zawadzka, która 15 kwietnia wydaje swój debiutancki krążek „Do światła z ciemności”.

   

  Znajdzie się na nim utwór „Nocą”, który od pół roku triumfuje na liście. Piosenka na kanale youtube ma ponad 50 tysięcy wyświetleń. Siostra Julita jest porównywana do włoskiej siostry Cristiny z programu „Voice of Italy”.

   

  Siostra Julita Zawadzka należy do Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny. Jak przyznała dla portalu Aleteia Polska: „Kiedy mam jakiś problem, coś się dzieje w moim życiu, Pan Bóg podsyła mi jakiś utwór, który pomaga mi przetrwać”. Wśród ulubionych zespołów wymienia La Pallotinę i TGD.  Swoją twórczość traktuje jako misję ewangelizacyjną: „to nowa ewangelizacja i cieszę się że mogę być skromnym narzędziem w ręku Boga. Moim wielkim pragnieniem jest zrealizowanie tego projektu, dzięki któremu będę mogła ukazać Wam miłującego Boga, który troszczy się o każdego  z nas.” – pisała na portalu polakpotrafi.pl.

   

   

  Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy to jeden z najważniejszych konkursów dla sceny muzyki chrześcijańskiej. Od 2011 roku wśród wykonawców, którzy w nim wystąpili byli m.in. Magdalena Frączek z Love Story, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Soudarion, Albo i Nie, Muode Koty czy zespół 33. Najbliższa edycja odbędzie się 25 listopada w ramach 8. edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Arena Ursynów w Warszawie. 26 maja w Dobrym Miejscu odbędzie się koncert Antoniny Krzysztoń na rzecz stypendium DEBIUTY 2018.

   

  Wydarzenie już dzisiaj można wspierać poprzez darowizny: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

   

  Utwór „Nocą” promuje album „Do światła z ciemności”, który ukaże się 15 kwietnia 2018 roku. Utwór skomponowali Adam Szafraniec i Artur Kaszowski.

  s Julita Zawadzka Debiuty 2018

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie