Po męsku o pasji, muzyce i chrześcijaństwie – rusza cykl spotkań!

Po męsku o pasji, muzyce i chrześcijaństwie – rusza cykl spotkań!

10 października, 2017 Wyłącz przez mateo

Kuba BlycharzOd spotkania z Kubą Blycharzem (niemaGOtu) rozpocznie się cykl spotkań prowadzony przez Marcina Witana z Polskiego Radia. Męska rozmowa o pasji, życiu i muzyce odbędzie się już  16 października 2017 o 19.00 w Oratorium św. Jana Bosko (ul. Kawęczyńska 53) w Warszawie. Wstęp – 10 zł. Podczas spotkania będzie można wygrać nagrody.

 

Spotkanie z Kubą Blycharzem – liderem zespołu niemaGotu oraz twórcą hymnu na Światowe Dni Młodzieży 2016, otwiera cykl siedmiu rozmów Marcina Witana z katolickimi muzykami, których gościł w trójkowych “Muzycznych rozmowach” na przestrzeni ostatnich 22 lat. To ci, z którymi rozmowy stały się wartościowymi spotkaniami. Takie kiedy “zaiskrzyło”. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich. Mimo rozmów “po męsku” oczywiście zaproszone są również panie (ale też rodziny, dzieci i dziadkowie).

 

“Chcę porozmawiać o chrześcijaństwie, życiu, muzyce – męskim okiem, w świecie, który cierpi na swoisty niedobór męskości.” – mówi pomysłodawca i prowadzący spotkania.

 

Na spotkanie do Oratorium św. Jana Bosko (ul. Kawęczyńska 53) zaprasza Gospodarz, serwis i sklep Chrześcijańskie Granie oraz Fundacja „Chrześcijańskie Granie”. Wstęp: cegiełki 10 zł na rzecz organizacji spotkania. Dołącz do wydarzenia na facebooku.

 

To pierwsze spotkanie z tego cyklu – w następnych miesiącach pojawią się także: Arkadio, Wieczny, Hiob, Adam Szewczyk, Grzegorz Bociański i Robert Ruszczak.

 

Muzyczne Rozmowy po męsku - Kuba Blycharz

Podczas spotkania będzie można:

– wygrać płytę
– zadać pytanie Kubie i porozmawiać z nim osobiście.
– kupić dobrą muzykę chrześcijańską oraz bilety na 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie