O Nadziei roku w radiu Emaus już w piątek – 22 stycznia [audycja]

O Nadziei roku w radiu Emaus już w piątek – 22 stycznia [audycja]

21 stycznia, 2016 Wyłącz przez mateo

Muzyka Chrześcijan

Już w piątek – 22 stycznia 2016 po 19.00 posłuchacie o konkursie Nadzieja Roku! Kinga Waliszewska w Radio Emaus wspólnie z zespołem New Day opowie o tym wyjątkowym konkursie. Zgłoszenia jeszcze do 31 stycznia.

 

Rozmowa odbędzie się w ramach autorskiej audycji Muzyka Chrześcijan, w której cyklicznie od poniedziałku do piątku po 19.00 Kinga Waliszewska prezentuje najciekawsze zespoły i płyty z kręgu muzyki dobrej. Polecamy – Radio Emaus (www.radioemaus.pl) Audycja jest obecna na antenie radia od 2010 roku.

 

Organizatorem konkursu jest zespół New Day (kup ich płyty>>>) oraz fundacjaChrześcijańskie Granie”. Konkurs przeznaczony jest tylko dla wykonawców, którzy jeszcze nie nagrali płyty. Nad realizacją singla będzie czuwał Rafał Boniśniak – lider zespołu New Day. Konkurs odbywa się w ramach akcji Grajmy Chrześcijańskie Granie, która promuje działalność salek muzycznych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w połowie lutego na stronie Chrześcijańskiego Grania. Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ>>>

 

konkurs - nadzieja roku

Konkurs NADZIEJA ROKU z zespołem NEW DAY!