Muzyczne Rozmowy PO MĘSKU z Kubą Blycharzem (niemaGOtu) – 16 października

Muzyczne Rozmowy PO MĘSKU z Kubą Blycharzem (niemaGOtu) – 16 października

3 października, 2017 Wyłącz przez mateo

Muzyczne Rozmowy po męsku - Kuba Blycharz

„Muzyczne Rozmowy – po męsku” już 16 października 2017 o 19.00 w Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie. Na pierwsze z cyklu spotkań Marcin Witan (PR3) zaprosił Kubę Blycharza, autora przebojów zespołu Niemagotu i hymnu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 2016. 

 

O muzyce, pasji, chrześcijaństwie i życiu Kuba opowie Marcinowi Witanowi z radiowej Trójki. Usłyszycie niesamowitą historię, która zdarza się raz na kilkaset lat. Warto już dzisiaj zarezerwować poniedziałek na spotkanie z niezwykłym człowiekiem, który zamienił karierę  prawniczą na życie zgodne ze swoją misją i pasjami.

 

Gospodarzem “Muzycznych Rozmów – po męsku” jest Marcin Witan, który od 22 lat tworzy w Programie 3 audycje „Muzyczne Rozmowy”. Jest on również szefem ekumenicznej redakcji Polskiego Radia.

Zobacz też: 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie – ruszyła sprzedaż biletów!

 

Na spotkanie do Oratorium św. Jana Bosko (ul. Kawęczyńska 53) zaprasza Gospodarz, serwis i sklep Chrześcijańskie Granie oraz Fundacja „Chrześcijańskie Granie”. Wstęp: cegiełki 10 zł na rzecz organizacji spotkania. Dołącz do wydarzenia na facebooku.

 

To pierwsze spotkanie z tego cyklu – w następnych miesiącach pojawią się także: Arkadio, Wieczny, Hiob, Adam Szewczyk, Grzegorz Bociański i Robert Ruszczak.

 

Podczas spotkania będzie można:

– wygrać płytę
– zadać pytanie Kubie i porozmawiać z nim osobiście.
– kupić dobrą muzykę chrześcijańską oraz bilety na 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2017