Wielki Post 2017: rekolekcje 360 sekund – Wolność w Sercu Jezusa / o. Remigusz Recław SJ (część 3)

Wielki Post 2017: rekolekcje 360 sekund – Wolność w Sercu Jezusa / o. Remigusz Recław SJ (część 3)

14 marca, 2017 Wyłącz przez mateo

Dziś posłuchamy o przebaczeniu, które jest kluczem do przyjęcia uwolnienia.Chcesz być wolny? – Przebacz. Twoje serce ma być wolne! Zapraszamy na kolejny odcinek “Wolności w Sercu Jezusa”, które głosi o. Remigiusz Recław SJ. Pod patronatem Chrześcijańskiego Grania.

 

Wspólnie z profeto.pl w Wielki Post 2017 zapraszamy na rekolekcji cykl z serii 360 sekund. Niewiele potrzeba zatem czasu, aby móc przeżyć rekolekcje. Potrzeba natomiast otwartego serca. Tej otwartości życzymy i sobie, i Wam. Rekolekcje wygłosi o. Remigiusz Recław SJ.

 

POLECAMY TEŻ: Wielki Post 2017 muzycznie – Chrześcijańskie Granie poleca!

 

o. Remigiusz Recław SJ – jezuita, rekolekcjonista, duszpasterz wspólnoty w Łodzi „Mocni w Duchu”. Autor wielu książek. Jego trzy ulubione zdania to :” Rób co możesz! Zawsze może być lepiej! Coś musi się dziać”.

 

Grupa Profeto powstała po to, by wydając media o różnym profilu docierać w nowoczesny sposób z Ewangelią do człowieka XXI wieku. W naszej misji nie tylko chcemy ewangelizować poprzez środki przekazu, ale również chcemy tworzyć nową jakość i dawać narzędzia, by inni mogli je wykorzystywać w dziele przepowiadania.