Dobre Kino: Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (21 stycznia 2017, godz. 18.00)

Dobre Kino: Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (21 stycznia 2017, godz. 18.00)

18 stycznia, 2017 Wyłącz przez mateo

dobrze się kłamie w miłym towarzystwieDobrze się kłamie w miłym towarzystwie – komediodramat z cyklu Forum Filmów Nie-Zwyczajnych już 21 stycznia (sobota) 2017 o godz. 18:00 w Dobrym Miejscu w Warszawie. Bilety w cenie 15 zł. Film od 16 roku życia.

Zobacz też: Jak Bóg da – najlepsza włoska komedia już na DVD

 

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać… Świetna rola Kasi Smutniak.

 

Bilety do nabycia od 15 stycznia w Dobrym Miejscu wej. “B” (ul.Dewajtis 3) w godz. pracy sklepu “Chrześcijańskie Granie” oraz od 17:00 w dniu seansu www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Pokaz w ramach Forum Filmów Nie-Zwyczajnych – temat roku kulturalnego 2016/2017 “Między prawdą a kłamstwem”. Wprowadzenie do filmu oraz dyskusję po projekcji poprowadzi redemptorysta, teolog duchowości, publicysta i filmoznawca Ksiądz dr Marek Kotyński (wykładowca PWTW).

 

 

 

Reżyseria: Paolo Genovese
Scenariusz: Filippo Bologna, Paolo Costella
Obsada: Kasia Smutniak, Alba Rohrwacher, Giuseppe Battiston
Zdjęcia: Fabrizio Lucci
Muzyka: Maurizio Filardo
Gatunek: Komediodramat
Rok produkcji: 2016
Czas trwania: 97 min

 

Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 wej. B Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki