Ślady Stóp – pokaz premierowy w Dobrym Miejscu (5 lutego 2017)

Ślady Stóp – pokaz premierowy w Dobrym Miejscu (5 lutego 2017)

23 stycznia, 2017 Wyłącz przez mateo

“W filmie znajdziecie to, co piękne na Camino. emocje, które i Wam towarzyszyły. Ból obtarć, pęcherzy, naciągniętych mięśni i ścięgien. Śmiech i łzy.” Już 5 lutego 2017  o 15.30 odbędzie się premierowy pokaz najnowszego filmu twórców hitu „Ziemia Maryi” pt. “Ślady Stóp”. Zapraszamy do DOBREGO MIEJSCA (ul. Dewajtis 3, Warszawa). Bilety po 15 zł do kupienia przed seansem w sklepie Chrześcijańskie Granie.

 

Najnowszy film Juana Manuela Cotelo, twórcy światowego hitu “Ziemia Maryi”. – “Poszukuję 10 dzielnych podróżników chętnych przejść 1000 kilometrów w 40 dni. Przybycie do miejsca przeznaczenia nie jest gwarantowane. Obiecuję cierpienie i na przemian przejmujące zimno i nieznośny upał. Najprawdopodobniej nabawisz się kontuzji, obolałych mięśni i pęcherzy na stopach. Zniechęcenie i pokusa zrezygnowania zapewnione codziennie. Snu – niewiele , czasem na zimnej ziemi. Nieuniknione przypadki zabłądzenia, jednak… nagrodą może być odnalezienie siebie.”

 

Tak zaczyna się ta opowieść o pielgrzymce i poszukiwaniu.Film drogi inny niż wszystkie do tej pory – elektryzujący, klimatyczny, wciągający widzów w fizyczną i duchową przygodę. Ślady stóp, to film, w którym także widz staje się pielgrzymem i wraz z bohaterami dostaje szansę na odkrycie swojej drogi życia – swojego Camino.

 

“W filmie znajdziecie to, co piękne na Camino. Widoki, które zapierają dech w piersiach i których sami już doświadczyliście wspinając się Ruta de los Hospitales, czy patrząc na wschodzące słońce nad Oceanem Atlantyckim. Są emocje, które i Wam towarzyszyły. Ból obtarć, pęcherzy, naciągniętych mięśni i ścięgien. Śmiech i łzy.” – pisze Piotr Drzewiecki w recenzji na caminodelavida.pl

„Droga do celu to nie połowa przyjemności, to cała przyjemność.” Jan Paweł II

 

Bilety do nabycia od 21 stycznia w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu “Chrześcijańskie Granie” oraz godzinę przed seansem w dniu wydarzenia www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

Ślady Stóp - film