“Jak Bóg da” – ponownie w Dobrym Miejscu (6 listopada)

“Jak Bóg da” – ponownie w Dobrym Miejscu (6 listopada)

31 października, 2016 Wyłącz przez mateo

„Jak Bóg da” – hit kinowy w Polsce i we Włoszech zostanie pokazany ponownie! W  niedzielę – 6 listopada 2016, w KCK Dobre Miejsce przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie o 15.00 odbędzie się drugi pokaz tej świetnej komedii. Bilety w cenie 15 zł. można kupić w sklepie Chrześcijańskie Granie (wejście B, I piętro).

 

Bilety do nabycia od 3.11 w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu “Chrześcijańskie Granie” oraz godzinę przed seansem w dniu wydarzenia www.chrzescijanskiegranie.pl. Pokaz rodzinny – wersja językowa lektor polski!

 

Wprowadzenie do filmu oraz dyskusję po projekcji poprowadzi redemptorysta, teolog duchowości, publicysta i filmoznawca ks. dr Marek Kotyński (wykładowca PWTW).

 

Tommaso to ceniony rzymski kardiochirurg. I ateista. Wraz z żoną Carlą i dwójką dorosłych już dzieci tworzą modelową, nowoczesną, mieszczańską rodzinę. Przynajmniej tak im się wydaje. Gdy ich syn zapowiada, że ma rodzinie coś ważnego do powiedzenia, ojciec jest przekonany, że jego latorośl ma zamiar wyznać im, że jest gejem. Programowo brzydzący się dyskryminacją Tommaso jest dumny, że nadarza się okazja, by udowodnić sobie i całemu światu, jak otwartym i tolerancyjnym jest człowiekiem. W końcu przychodzi dzień „coming outu” i Andrea wyznaje: „Postanowiłem zostać… księdzem”.

 

Dystrybutorem obrazu jest Rafael, który sprowadził do Polski takie filmy jak: „Ziemia Maryi”, Bernadetta. Cud w Lourdes”, „Czy naprawdę wierzysz” ,„Zakazany Bóg” czy przebój kinowy „Bóg nie umarł”. Rafael Film również wyprodukował film o bł. Karolinie Kózkównej – „KAROLINA”. – podaje www.chrzescijanskiegranie.pl