“Anioł” w Dobrym Miejscu! Najlepsze libańskie kino już w niedzielę!

“Anioł” w Dobrym Miejscu! Najlepsze libańskie kino już w niedzielę!

18 września, 2015 Wyłącz przez mateo

Anioł - Dobre KinoPokaz filmu rodzinnego z cyklu Dobre Kino: “Anioł” już w najbliższą niedzielę! Dobre Miejsce zaprasza na kolejny dobry film w jeszcze lepszej cenie (bilet 10 zł!). Tym razem obejrzymy libańską opowieść o rodzicielskiej miłości, która potrafi przezwyciężyć nietolerancję, gniew i nikczemność. A wszystko to w komediowym tonie. Polecamy! Niedziela – 20 września 2015, godz. 15.30. Bilety do kupienia przed seansem.

 

Ghadi jest niepełnosprawnym chłopcem i zakłóca spokój okolicy swoimi krzykami. Sąsiedzi postanawiają zmusić rodziców do oddania go do zakładu opiekuńczego. Ale Leba i Lara nie zamierzają się poddać. I wkrótce w miasteczku pojawia się Anioł, który zmieni życie wszystkich, którzy w niego uwierzą.

 

To niezwykle ciepła i chwytająca za serce historia rodzicielskiej miłości, która jest w stanie zwalczyć nietolerancję, gniew i nikczemność. Utrzymany w komediowym tonie film zyskał już sympatyków na całym świecie, zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Ci pierwsi docenili w nim przede wszystkim zerwanie z tematami, do jakich przyzwyczaiło nas kino libańskie.

 

Wprowadzenie do filmu oraz dyskusję po projekcji poprowadzi dziennikarz filmowy, twórca warsztatów w Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia, rzecznik prasowy Caritas AW Pan Bartłomiej Pulcyn.

 

DOBRE MIEJSCE wej. B; Sala widowiskowa bł. ks. Jerzego Popiełuszki, 20 września A.D. 2015 (niedziela) godz. 15:30 DOBRE MIEJSCE Wstęp – 10zł www.dobremiejsce.org Zapraszamy, film od 10 roku życia

 

 

Zobacz zwiastun filmowy:

 

„Anioł” to jeden z tych filmów, które natychmiast wzbudzają sympatię publiczności. O tym, że trudno się w tej historii nie zakochać, zaświadczają liczne nagrody publiczności, z którymi twórcy tego znakomitego filmu wrócili do ojczystego Libanu. Widzowie wyróżnili film na festiwalu w Pusan, Mannheim-Heidelberg (i to w dwóch kategoriach!), a także w Warszawie, gdzie „Anioł”był pokazywany podczas 21. edycji festiwalu Wiosna Filmów.

 

za: dobremiejsce.org