Mary’s Land (Ziemia Maryi) – pokaz specjalny w Dobrym Miejscu

Mary’s Land (Ziemia Maryi) – pokaz specjalny w Dobrym Miejscu

31 grudnia, 2014 Wyłącz przez mateo

Ziemia Maryi - Mary's Land - pokaz w Dobrym MiejscuDobre Miejsce rozpoczyna nowy rok z dobrym kinem. Już 4 stycznia 2015 roku (niedziela) o godz. 15.30 będziemy mogli zobaczyć kolejny rodzinny pokaz hitu ostatnich miesięcy – “Ziemia Maryi” (org. “Mary’s Land”), to opowoieść o ludziach, którzy twierdzą, że doświadczyli bezpośredniego kontaktu z Maryją. Bilety do kupienia od 14.30 w naszym sklepie.  Cena jak zwykle dobra – tylko 10 zł.

 

Poruszający film, dotykający najgłębszych tajemnic życia każdego z nas. Pozwala prawdziwie zachwycić się cudem stworzenia człowieka oraz napełnić nadzieją na przemianę życia i uzdrowienie najgłębszych ran, również tych zadanych poprzez aborcję. To wszystko zaś w lekkiej konwencji szpiegowskich poszukiwań „adwokata diabła”, na które własną odpowiedź każdy z nas musi znaleźć sam. Film oparty jest na faktach.

 
Wprowadzenie do filmu oraz dyskusję po projekcji poprowadzi filmoznawca, dziennikarka Pani Dorota Kołodziejczyk. DOBRE MIEJSCE (ul. Dewajtis 3, Warszawa wej. B; Sala widowiskowa bł. ks. Jerzego Popiełuszki).

 

Zobaczcie zwiastun filmu: