Bóg nie umarł 2 – hit kinowy już na DVD

Bóg nie umarł 2 – hit kinowy już na DVD

21 września, 2016 Wyłącz przez mateo

Bóg nie umarł 2 - dvdOd dzisiaj w naszym sklepie kupicie BÓG NIE UMARŁ 2. Druga część przebojowego filmu „Bóg nie umarł″ to pasjonująca opowieść o próbie odpowiedzi na najważniejsze pytania wyłącznie przy pomocy argumentów prawnych. W Polsce ponad 140 tysięcy osób obejrzało go w kinie – teraz możecie mieć go w domu. Polecamy!

 

Czy osoba wierząca może lub wręcz powinna ukrywać swoją wiarę w obliczu niewierzących? Czy wiara może kogoś obrażać lub szkodzić młodym umysłom?Na takie pytania musi odpowiedzieć przed sądem nauczycielka liceum, którą oskarżono o to, że złamała przepis o świeckości instytucji państwowych, gdy podczas lekcji historii wspomniała o działalności Jezusa. Sądowy spór, który miał być lekcją pokory dla ludzi wierzących przeradza się w niezwykłą dysputę o wolności sumienia, istnieniu Boga i potrzebie poszukiwaniu w życiu czegoś więcej niż dobra doczesne.

 

Kup “Bóg nie umarł 2” już teraz, albo szukaj dobrych filmów na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

O filmie:

Grace jest nauczycielką historii w liceum. Podczas prowadzenia lekcji odpowiada na pytanie uczennicy wspominając przy tym działalność Jezusa Chrystusa. Dyrekcja szkoły zarzuca jej złamanie przepisu o świeckości instytucji państwowej. Jeśli Grace przeprosi sprawa zostanie rozstrzygnięta polubownie i zachowa pracę. Jeśli nie, sprawa trafi do sądu i wówczas kobieta może stracić wszystko łącznie z prawem do wykonywania zawodu. Rozpoczyna się pasjonujący sądowy spór. Konflikt, który miał być lekcją pokory dla ludzi wierzących przeradza się w niezwykłą dysputę o wolności sumienia, istnieniu Boga i jego obecności w przestrzeni publicznej…

 

 

REŻYSERIA: Harold Cronk – po sukcesie „Bóg nie umarł” jeden z najbardziej rozchwytywanych twórców filmów o wierze chrześcijańskiej. Harold Cronk rozpoczynał karierę jako nauczyciel, dwukrotnie uzyskując tytuł „nauczyciela roku”. W telewizji poczynił pierwsze kroki w departamencie scenograficznym, a potem parał się zarówno scenariuszami, jak i reżyserią. „Bóg nie umarł” to jego największy hit.

SCENARIUSZ: Chuck Konzelman, Cary Solomon – mają za sobą już 15 lat pisania scenariuszy dla najważniejszych graczy Hollywood, wliczając w to Warner Bros., Sony, Columbia oraz 20th Century Fox, a także współpracę z takimi producentami jak Joel Silver, John Davis oraz Stan Lee. W 2008 roku poczuli powołanie od Boga, od tego czasu zmieniając kierunek swej kariery. Napisali między innymi „What If…” Dallasa Jenkinsa.

Czas trwania: 115 min

 

Serdecznie polecamy ten hit kinowy! Już teraz dostępny na DVD!