Biała jak mleko, czerwona jak krew od środy na DVD!

Biała jak mleko, czerwona jak krew od środy na DVD!

30 lipca, 2015 Wyłącz przez mateo

Niedawny przebój kinowy – “Biała jak mleko, czerwona jak krew” już od środy będzie dostępny na DVD. Ta włoska komedia romantyczna, polecana jest przez Fundację DKMS Polska jako film ratujący życie. Zapraszamy na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Historia romantycznej miłości, która dojrzewa w obliczu widma śmierci i która każe bohaterom podejmować odważne decyzje. Mądry, zabawny, przeznaczony nie tylko dla ludzi młodych. Każdy do kogoś pasuje. Każdy ma szansę znaleźć swoją drugą połowę. . . Każdy może zostać bohaterem dla drugiego.

Film zdobył pozytywne recenzje widzów w Polsce, a w kinach obejrzało go kilkadziesiąt tysięcy osób.

Krótki opis filmu:

Leo ma szesnaście lat. Dla niego życie ma tylko dwa kolory: biały i czerwony. Chłopak kocha grać w piłkę nożną, słucha muzyki na cały regulator i stara się o niczym nie myśleć. Lubi szkołę, ale tylko w godzinach popołudniowych, gdy nie ma w niej nauczycieli. Kolor biały jest dla niego absolutną pustką. Czerwony to krew pulsująca w żyłach przed meczem. To też kolor włosów Beatrice, dziewczyny jego marzeń. Niestety, dziewczyna zdaje się nawet nie zauważać jego istnienia. Leo dowiaduje się, że Beatrice jest chora na białaczkę. Biel walczy z czerwienią. Choroba z życiem. Chłopak postanawia zrobić co w jego mocy, aby uratować ukochaną. Ale czy nie jest za późno?

 

Przekonacie się od środy – 5 sierpnia 2015. Film na DVD znajdziecie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Każdy z nas może być dawcą szpiku – wejdź na stronę DKMS Polska i sprawdź >>