Czy naprawdę wierzysz? – dostępne na DVD! [nowość]

Czy naprawdę wierzysz? – dostępne na DVD! [nowość]

11 stycznia, 2016 Wyłącz przez mateo

Czy naprawdę wierzysz - DVDJuż dzisiaj kupicie film “Czy naprawdę wierzysz?” na DVD! To piękna i wzruszająca historia 12 osób, które muszą odpowiedzieć na tytułowe pytanie i znaczenie Chrystusa w ich życiu. Potęga wiary, siła nadziei, odwaga świadectwa. „Czy naprawdę wierzysz?” to więcej niż film. To pytanie, na które każdy musi sobie sam odpowiedzieć. Zapraszamy na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Dwanaście osób, często wbrew głoszonym przekonaniom, odkrywa moc Chrystusowego krzyża. Czy człowiek potrafi żyć bez wiary? Czy życie bez niej ma w ogóle sens? To pytania, przed którymi – w swoim najnowszym filmie – postawili bohaterów twórcy znanego z polskich ekranów „Bóg nie umarł”. Dwanaście różnych postaw życiowych, dwanaście całkowicie odmiennych charakterów, których drogi niespodziewanie krzyżują się… Każdy z bohaterów – często wbrew swoim przekonaniom – odkryje moc Chrystusowego krzyża. Punktem wyjścia do opowiedzenia historii staje się przypadkowe (?) spotkanie ulicznego kaznodziei z proboszczem lokalnej parafii. Uświadamia ono temu drugiemu, jak ważne w prawdziwej wierze – obok szczerej modlitwy – jest działanie w imię dobra.

 

KUP “CZY NAPRAWDĘ WIERZYSZ?” JUŻ DZISIAJ >>>

 

„Czy naprawdę wierzysz?” to film z prawdziwie gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się Mira Sorvino, Sean Astin, Alexa PenaVega, Ted McGinley, Cybill Shepherd, Lee Majors, Andrea Logan White, Delroy Lindo, Madison Pettis oraz Brian Bosworth. Autorami scenariusza są Chuck Konzelman i Cary Solomon, którzy zachwycili widzów historią „Bóg nie umarł”. Reżyserią zajął się Jonathan M. Gunn, a produkcją pokierowali specjalizujący się w kinie o wartościach chrześcijańskich Michael Scott, David A.R. White, Russell Wolfe i Elizabeth Travis.

 

 

reżyseria: Jon Gunn
scenariusz: Chuck Konzelman, Cary Solomon
gatunek: Dramat
produkcja: USA 2015
czas trwania filmu: 1 godz. 15 min

Polecamy też inne dobre filmy i płyty na WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL – tylko teraz gorąca zimowa promocja nawet -35% na wybrane płyty:

promocje zimowe