niemaGOtu – płyta już w lipcu!

niemaGOtu – płyta już w lipcu!

21 czerwca, 2016 Wyłącz przez mateo

torwar_areYouReady fot. Mateusz Stolarski (34)

Przebojem weszli do serc słuchaczy. A na koncertach porywają publiczność. Śpiewają o Tym, którego nie ma już w grobie – uwielbiają Chrystusa z mocą! O niemaGOtu – zespole Jakuba Blycharza, kompozytora Hymnu ŚDM 2016 jest już głośno. A będzie jeszcze głośniej – w lipcu 2016 planują wydanie swojej debiutanckiej płyty!

 

Pierwszy raz usłyszałem ich w internecie przez piosenkę “Nie mądrość świata tego (Marana tha!)” i pomyślałem – ale super! Teraz ten kawałek ma ponad 400.000 wyświetleń, a ja miałem okazję dwa razy słyszeć ich na żywo (na Bądź jak Jezus w Mysłowicach i na “Are You Ready?” w Warszawie). I cóż mogę powiedzieć. Warto poczekać na tę płytę!

Płytę niemaGOtu oraz śpiewnik kupisz już w naszym sklepie online:

http://www.chrzescijanskiegranie.pl/nowy/niemaGOtu-spiewnik.html 

http://www.chrzescijanskiegranie.pl/nowy/niemaGOtu.html

 

 

niemaGOtu na początku to sześciu muzyków zgromadzonych w imię zmartwychwstałego Jezusa, by poprzez otrzymane talenty, stosownie do obranej nazwy, zwiastować, że nie ma Go w grobie, bo powstał – jak zapowiedział. Obecnie skład mocno się rozrósł i mimo jeszcze pewnych braków technicznych pokazuje na co go stać! Koncerty przyciągają coraz więcej osób, które zostają porwane do radosnego uwielbienia.

 

 

“Ponieważ jesteśmy zespołem muzycznym, komunikować się będziemy głównie za pomocą utworów składających się na nasz repertuar. Tym sposobem poznacie nas, jak Pan Bóg przykazał – po owocach. Na starcie jedynie, kłaniając się Wam w pas, dwa słowa bez akompaniamentu. Na początku było Słowo: „zapiszcie sobie teraz ten oto hymn” (Pwt 31,19). Tak też zrobiliśmy i ku naszemu zdziwieniu powstał hymn Światowych Dni Młodzieży. Na fali tego oszołomienia Bożą hojnością i mocą postanowiliśmy grać dalej. Kto? Ja, który to piszę – Kuba Blycharz Q, Ola Maciejewska, Marysia Pękała, Kuba Chmura i Bartek Krawczyk. Ponieważ brakowało nam gitarzysty, wołaliśmy w niebo tak długo, aż spadł nam z niego Szymon Pawluś. I proszę – tak właśnie w telegraficznym skrócie powstaliśmy jako zespół.” – piszą o sobie.

 

Czekamy więc na płytę, która ujrzy światło dzienne już na początku lipca 2016!

 

niemaGOtu - Torwar niemaGOtu - Torwar niemaGOtu - Torwar