NOWOŚC: Adam Gabriel – Sky is the only limit (EP)

NOWOŚC: Adam Gabriel – Sky is the only limit (EP)

21 czerwca, 2016 Wyłącz przez mateo

Adam Gabriel - Sky is the only limitPierwsza EP-ka młodego składu rodem z Podlasia. Charakterystyczną cechą Adama Gabriela jest szczerość i pasja, którą bardzo dobrze słychać w utworach. Na krążku “Sky is the only limit” znajdziecie 4 utwory + 2 bonusy. Kupicie ją na www.chrzescijanskiegranie.pl. Płytę objęła patronatem inicjatywa Grajmy! Chrześcijańskie Granie.

 

Adam Gabriel (a właściwie Adam Batruch) pochodzi z Białegostoku, gdzie wspólnie z żoną prowadzą salę prób dla zespołów muzycznych. Jednym z haseł, które im przyświecają jest: “Muzyka jest dla każdego” – czego wyrazem jest właśnie działalność muzyczna. Pierwszym krokiem do spełnienia marzeń jest właśnie EP-ka “Sky is the only limit”, którą od dzisiaj możecie kupić w naszym sklepie.

 

W zeszłym roku ich sala otrzymała certyfikat akcji Grajmy! Chrześcijańskie Granie, która ma na celu promowanie rozwoju salek muzycznych w Polsce.  Do rozwoju muzyki chrześcijan w Polsce potrzebujemy salek muzycznych w każdej parafii. Trudno zbudować profesjonalną scenę muzyki chrześcijańskiej, bez debiutów, a przede wszystkim bez zespołów amatorskich i schol muzycznych. Wielu wykonawców polskiej sceny muzycznej swoją „karierę” rozpoczynało w scholach i zespołach parafialnych. W wielu miejscowościach istnieją już salki muzyczne, ale jeszcze jest wiele miejsc, w których mogłyby powstać nowe. Inicjatywa jest jedną, która podejmuje Fundacja Chrześcijańskie Granie (zobacz więcej >>>)

 

Polecamy więc dobre miejsce na mapie Białegostoku jakim jest sala: Music is for Everyone (fanpage: https://www.facebook.com/MIFE.sp) i odwiedzenie Adama. Zapraszamy też do kupienia EP-ki “Sky is the only limit” – pełnej rockowych dźwięków i pasji.

 

Zobacz teledysk do utworu: “Wolności Czas”:

 

Na płycie znajdziecie:

1. Eagles Angels

2. Serce Gra

3. Wolności czas

4. Sky Is The Only Limit

 

Bonus:

5. So unsung (wersja rock)

6. So unsung (wersja piano)

W tworzeniu muzyki biorą udział:

+Adam Gabriel
+Radosław Buczyński
+Małgorzata Mińczuk – głos
+Michał Stefaniak

Brali udział:
+ Maciej Dziemiańczuk – głos, produkcja
+Michał Gieniusz
+Karol Wysocki – perkusja

Zajrzyjcie na fanpage Adama na facebooku: https://www.facebook.com/projektgabriel

Premiera EP-ki miała miejsce 5 marca 2016

Adam Gabriel - Sky is the only limit