Zapowiedź: New Life’m – Moje Westerplatte (audio)

Zapowiedź: New Life’m – Moje Westerplatte (audio)

15 grudnia, 2015 Wyłącz przez mateo

moje_westerplatte_newlifem

Moje Westerplatte (zapowiedzi posłuchacie po kliknięciu w grafikę powyżej) to długo zapowiadana nowa płyta New Life’M. Znajdą się na niej utwory inspirowane przemówieniami Jana Pawła II. Premiera płyty zapowiadana jest na luty 2016. W oczekiwaniu na nowy krążek polecamy inne płyty zespołu na www.chrzescijanskiegranie.pl.

 

Historia zespołu New Life’m sięga 1992 roku. Zespół od początku tworzą Joachim Mencel, Piotr Jankowski i Marcin Pospieszalski. Po roku dochodzi do nich Robert Cudzich i do dziś główny trzon zespołu pozostaje niezmienny. Pierwszym wokalistą zespołu zostaje Mieczysław Szcześniak. Pod koniec lat 90-tych w zespole zaczyna śpiewać Natalia Niemen, od 2005 r. Basia Włodarska, a od roku 2010 główną wokalistką zespołu jest Agnieszka Musiał.

 

Każdego roku współorganizują i uczestniczą w rekolekcjach dla muzyków „Strefa Chwały Festiwal”. Od początku współtworzą największy koncert muzyki chrześcijańskiej w Polsce „Jednego serca jednego ducha” w Rzeszowie. Nagrali wiele płyt z których najsłynniejsze to: “Twoja miłość”, “Dla Ciebie i dla mnie” czy też “Szukam domu”.

 

Jeśli chcecie – New Life’m może przyjechać do Waszego miasta! #zaprośzespół #doSIEBIE

koncertTY_zaproszespol2_750-100