NOWOŚĆ: Akrobatyka Małżeńska – o. Adam Szustak OP

NOWOŚĆ: Akrobatyka Małżeńska – o. Adam Szustak OP

13 czerwca, 2016 Wyłącz przez mateo

o. Adam Szustak OP - Akrobatyka małżeńskaAkrobatyka małżeńska, to konferencje o. Adama Szustaka OP, oparte na Słowie Bożym oraz setkach spotkań z małżeństwami i narzeczonymi. Od dzisiaj kupicie je w naszym sklepie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Znajdziecie w niej wiele praktycznych porad dotyczących natury miłości, umiejętności budowania więzi, komunikacji małżeńskiej, seksualności, a także wielu innych kwestii ważnych dla każdego związku kobiety i mężczyzny.

 

Kupicie ją już teraz w naszym sklepie. Polecamy też inne nowości >>>

 

W czasach kiedy wszystko zupełnie się pomieszało, kiedy na każdym kroku można znaleźć coraz to inną definicję miłości, kiedykobiety przestają być kobietami, a mężczyźni przestają być mężczyznami, kiedy nieumiejętność dialogu i komunikacji osiąga niespotykane rozmiary i kiedy „aż do śmierci” zastąpiono, „dopóki będzie nam wychodziło” bardzo potrzeba jasnych i prostych odpowiedzi, które wskażą właściwą drogę, na której można zbudować szczęśliwe i trwałe małżeństwo. Na szczęście Biblia aż po brzegi wypełniona jest takimi odpowiedziami, a Akrobatyka małżeńska poprowadzi Cię przez nie i nauczy jak wprowadzić je w życie.

 

Znajdziesz tu odpowiedzi na między innymi takie pytania:

 

– Jaka jest prawdziwa tożsamość kobiety i mężczyzny?
– Czym naprawdę jest miłość małżeńska?
– Jakie role małżonkowie pełnią w związku?
– Jak się dogadywać i owocnie kłócić?
– Jak dać szczęście swojemu małżonkowi?
– Czym jest małżeński seks?
– Jak naprawiać trudne relacje małżeńskie?

 

Adam Szustak OP – AKROBATYKA MAŁŻEŃSKA – Konferencje dla małżeństw i narzeczonych to bardzo dobra propozycja nie tylko dla małżeństw i tych którzy się do tego przygotowują, ale dla wszystkich, którzy pragnienie małżeństwa noszą w sercu.

 

Czas trwania: 7h 6m

W opakowaniu: książeczka, 5 płyt DVD oraz 1 płyta CD (audio MP3)