Nie masz pomysłu na prezent? Chrześcijańskie Granie podpowiada – GWARANCJA DOBREGO GRANIA!

Nie masz pomysłu na prezent? Chrześcijańskie Granie podpowiada – GWARANCJA DOBREGO GRANIA!

16 grudnia, 2015 Wyłącz przez mateo

gwarancja dobrej muzyki

Gwarancja dobrego grania? A czemu nie! Wiemy, że to ostatnie dni na zamówienie dobrego prezentu na Boże Narodzenie 2015. Dlatego postanowiliśmy pomóc – polecamy 7 bardzo dobrych płyt z muzyką chrześcijańską. Dobrych nie tylko muzycznie. Ale także tekstowo. Dajemy GWARANCJĘ DOBREGO GRANIA! Możecie brać w ciemno! Zobaczcie co zamówić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Polecamy tym bardziej, że do 18 grudnia trwa czas ŚWIĄTECZNEJ WYSYŁKI – taniej i szybciej. Wybraliśmy dla Was płyty z różnych gatunków muzycznych: pop, hip-hop, uwielbienie, rock i piosenka autorska. Zapraszamy!

 

LOVE STORY TALITHA KUM ALBUMLove Story – Talita kum / bestseller, który się nie starzeje. Dwa lata z rzędu na pierwszym miejscu sprzedaży. Teraz znów pojawił się w sklepach. Polecamy szczególnie tym, którzy lubią dobry pop. Taki do tańca i do różańca. Kawałki które trafiły do serc tysięcy ludzi.

KUP TERAZ >>>

 

 

 

StronaB - z bliska brzydkaStronaB – Z bliska brzydka / naszym zdaniem najciekawsza premiera 2015 roku. Drugi krążek formacji, która w 2012 zdobyła tytuł Debiutu Roku. Polecamy dla fanów dobrego rockowego grania. Świetne teksty wokalistki – Klaudii Grabek. Do tego dobre gitary i perkusja. I gościnnie smyczki. KUP TERAZ >>> lub w pakiecie z poprzednią płytą – taniej i więcej dobrego grania.

KUP PAKIET >>>

 

Jezus Królem ChwałyZespół 33 – Jezus Królem Chwały / najlepsza polska płyta uwielbieniowa ostatnich lat. Polecamy szczególnie fanom dobrych wokali – Joanna Konieczna sprawia wrażenie, że mogłaby śpiewać każdy gatunek muzyki: od gospel, przez rock, aż po poezję śpiewaną.

KUP JUŻ TERAZ >>>

 

 

 

Effatha - magda.lena frączekMagda.lena Frączek – Effatha / kolejny bestseller od Magdy Frączek. Coś w tej muzyce sprawia, że trafia do serca. Szczególnie kobiet, ale nie tylko. Świetne piosenki, z mądrymi tekstami. Do tego bardzo dobrze brzmią. Płyta nieco bardziej refleksyjna niż “Talitha kum”. Polecamy jako dobry prezent dla Pań (choć nie tylko).

KUP TERAZ >>>

 

 

DOBRE LUDZIE NA CDDobre Ludzie – Łagodne przejście / ciekawy debiut piosenki autorskiej. Niektórzy porównują niektóre utwory z tej płyty do wczesnej Anawy. My wiemy na pewno, że płyta zespołu Szymona Babuchowskiego jest nietuzinkowa i bardzo ciekawa nie tylko tekstowo, ale i muzycznie, gdyż przełamuje schematy narosłe wokół poezji śpiewanej.

KUP TERAZ >>>

 

 

Albo i Nie - Tak

Albo i Nie – Tak / debiutancka płyta chłopaków ze Śląska. Nienagannie ubrani, poruszają nie tylko wyglądem, ale też muzyką. Inteligentne teksty i akustyczna gitara basowa to niejedyne atuty. Jeśli tylko piosenka autorska jest Ci bliska – polecamy!

KUP TERAZ >>>

 

 

 

powolanie_bartczak_frontks. Kuba Bartczak – Powołanie / pierwsza płyta rapującego księdza. Ale to nie jest argument. Płyta broni się sama. Dobre bity i nawijka na bardzo dobrym poziomie. Z tego krążka pochodzi Przebój Roku 2014 – piosenka “Wolność”. KUP TERAZ >>>

 

 

Polecamy także DOBRE KOLĘDY oraz inne BESTSELLERY. Wszystkie kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl