Hiob o najnowszej płycie 33 kroki i 12/12 w GospelboxTV

Hiob o najnowszej płycie 33 kroki i 12/12 w GospelboxTV

22 grudnia, 2014 Wyłącz przez mateo

Radosny Hiob? Zobaczcie i posłuchajcie jak opowiada o “siostrze” swojej debiutanckiej płyty. “33 kroki i 12/12” to drugi krążek od rapera Tomka “HIOBA” Karenko. Poznajcie gości, DJ-ów i kulisy powstania. Płyta pod patronatem Chrześcijańskiego Grania. 

 

Najnowsze dziecko rapera Hioba, przynosi powrót do korzeni. Więcej śpiweu, więcej gitar i nieco reggae. Płyta “33 kroki i 12/12” to podsumowanie 34 lat życia. Rapowane kawałki coraz częściej przeplata śpiew i żywe instrumenty. Usłyszycie tutaj także sporo śpiewu, nieco reggae, a nawet HC. Jeśli kilka miesięcy temu słyszeliście tytułowe “33 kroki” to możecie się zdziwić. Nowa wersja jest bardzo zmieniona w stosunku do tej z singla promującego płytę. Nie zabrakło też, podobnie jak poprzednio (kawałek CHWDP z płyty “Styl Południowo – Wschodni”) kontrowersji – na nowym krążku znajdziecie wiele mówiący utwór “F.A.K”.

 

Tomek rozpoczął też akcję “Świeć przykładem” – do każdego egzemplarza swojej płyty otrzymacie specjalną opaskę odblaskową. Ale o tym posłuchacie już w nagraniu od GospelboxTV

 

Kup płytę Hioba już dzisiaj na www.chrzescijanskiegranie.pl >>>