Koncert Debiuty 2016 – szukamy nowych zespołów!

Koncert Debiuty 2016 – szukamy nowych zespołów!

16 grudnia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

DEBIUTY_banner_2016

Już po raz szósty na wiosnę 2016 roku w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce odbędzie się Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy. “Szukamy nowych i dobrych zespołów, które będą miały szansę stać się Debiutem. Dlatego do 15 stycznia 2016 roku przyjmujemy zgłoszenia od zespołów chętnych do udziału.” – informują organizatorzy.

 

 

“Chętnych wykonawców prosimy o maila na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl wraz ze zgłoszeniem (załączniki mogą mieć max. 20 mb). Spośród zgłoszonych zespołów zostaną wyłonione te, które wezmą udział w plebiscycie na www.chrzescijanskiegranie.pl. Wyłoni on zespół, który weźmie udział w Koncercie Debiuty 2016.”- mówi Mateusz Stolarski z Chrześcijańskiego Grania.

 

Warunki wstępnej kwalifikacji:
– debiutant (wydana pierwsza płyta lub przygotowany materiał do wydania – min. 3 nagrania w jakości studyjnej)
– autorski repertuar
– zespół nie większy niż  7 osób.
– w warstwie słownej przekaz chrześcijański

 

Co zgłoszenie musi zawierać:
– krótki opis zespołu
– min. 3 profesjonalne utwory w mp3
– min. 3 zdjęcia zespołu w dobrej rozdzielczości
– adres strony internetowej zespołu oraz profilu na facebooku

(uwaga! załączniki muszą mieć poniżej 20 MB)

 

Koncert Debiuty odbędzie się 24 kwietnia 2016 roku w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach. Wydarzenie  jest organizowane m.in. poprzez fundację “Chrześcijańskie Granie”, która powstała w lipcu 2015 roku w celu promocji muzyki chrześcijańskiej. Dotychczas laureatami były tacy wykonawcy jak Love Story, Anielsi, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze oraz zespół Soudarion.

 

W konkursie Debiuty 2016 zagrają trzy zespoły. Pierwszy został już ogłoszony podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie – jest nim zespół Dobre Ludzie. Kolejny wytypuje Lista z Mocą. Natomiast ostatni zostanie wybrany w internetowym głosowaniu. Zespoły, które nie posiadają profesjonalnego nagrania zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie NADZIEJA ROKU

 

 

 

14 kwietnia 2013 odbyła się III edycja Koncertu Debiuty. Patronką po raz pierwszy została wtedy Monika Brzoza – ewangelizatorka, która zmarła 29 października 2010 po długiej chorobie. „Ja nie umieram. Ja wchodzę w Miłość” – napisała w swoim ostatnim liście. Jej życie było świadectwem ufności w miłosierdzie Boże. Monika od wielu lat była zaangażowana w ewangelizację na juwenaliach, uliczną na Starówce, w szkołę nowej ewangelizacji.

 

Koncert Debiuty jest organizowany, dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Prosimy i dziękujemy za każdą wpłatę.

 

FUNDACJA “CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)