PREMIERA: Arkadio feat. Damian SyjonFam – Tylko Prawda (teledysk)

PREMIERA: Arkadio feat. Damian SyjonFam – Tylko Prawda (teledysk)

16 grudnia, 2015 Wyłącz przez mateo

 

“Przestań karmić się śmieciami i posłuchaj swojego serca!” – to myśl przewodnia pierwszego singla Arkadio z nadchodzącej płyty “Fundament”. Zobaczcie klip do kawałka “Tylko Prawda” z gościnnym udziałem Damiana SyjonFam. Wydawnictwo ma się ukazać już w styczniu 2016 roku. Klip i płyta ukaże się pod naszym patronatem.

 

Nadchodząca płyta to już kolejny krążek w dorobku rapera. Po świetnej płycie “Najlepsze przed nami” oraz “Rób to co kochasz” Arkadio wchodzi na kolejny poziom. Zapraszamy do poznania i kupienia płyt w naszym sklepie (www.chrzescijanskiegranie.pl).

 

Przestań się karmić śmieciami i posłuchaj swojego serca! – to myśl przewodnia pierwszego singla Arkadio – „Tylko prawda” z płyty Fundament. „I tak prawda wyjdzie na jaw…”

 

Wiele jest rzeczy, którymi się dzisiaj można karmić. Wielu ma plan na Twoje życie! Nie można zrobić śmietnika ze swojej głowy. Jeśli sam nie znajdziesz swojego miejsca na ziemi, to ktoś będzie Cię upychał na siłę w takie miejsce, które jest dla niego wygodne. Damian SyjonFam urozmaicił klasyczny, ale zarazem brudny klimat odzwierciedlający potrzebę odosobnienia. „Przychodzę tylko po prawdę” powtarza Arkadio, zachęcając do tego aby zostać samemu ze sobą.

 

Arkadio – czyli Arkadiusz Zbozień, raper, freestylowiec, mówca. Rocznik ’90, urodzony w Nowym Sączu. Autor czterech płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. Od 4 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz autorskimi programami (program profilaktyki uzależnień) zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu. Szczęśliwy mąż i tata. Nieustannie rozwija się na polu artystycznym i biznesowym. Robi to, co kocha.

 

Płyty Arkadio oraz inne dobre płyty kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl