LOVE STORY powraca… w promocji – Effatha, Talitha kum i Debiuty vol.1 w świetnych cenach!

LOVE STORY powraca… w promocji – Effatha, Talitha kum i Debiuty vol.1 w świetnych cenach!

28 października, 2015 Wyłącz przez mateo

love story promocja

Co prawda nie oznacza to reaktywacji zespołu Love Story, ale mamy reedycję ich bestsellerowego albumu “Talitha kum”, więc z tej okazji postanowiliśmy obniżyć ceny wszystkich płyt na których możemy usłyszeć liderkę zespołu – Magda.lenę Frączek. Dlatego tylko do 16 listopada kupicie w promocyjnych cenach płyty “Talitha kum”, “Effatha” i “Debiuty vol.1”. Zapraszamy już dzisiaj na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

love story talitha kumDebiutancka płyta Love Story (Debiut 2011) jest kultowa. Przez dwa lata z rzędu zdobywała Złote Krążki za sprzedaż, co stawia ją w gronie absolutnych bestsellerów muzyki chrześcijańskiej. Takie przeboje jak “Talitha kum”, “Miłość w czasach  popkultury”, “Mayday” na YouTube odsłuchały setki tysięcy osób. W 2013 roku zespół zakończył działalność, a Magda Frączek rozpoczęła solową karierę wydając album “Effatha”.

 

effathaZostał on też bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy, czego dowodem jest niedawne wznowienie płyty z powodu wyczerpania pierwotnego nakładu. Krążek “Effatha” zawiera utwory nieco bardziej spokojne, skierowane do kobiet. Ponownie producentem płyty był Leszek Łuszcz (Maria Peszek, Robert Gawliński w Wilków), a znalazło się na niej 11 różnorodnych utworów opatrzonych imionami kobiet. Polecamy!

 

okladka_debiuty_front1Na ostatnie promocyjnej płycie “Debiuty” vol.1 znajdziecie utwór – “Wierność jest cudna”, który nie był publikowany na żadnej płycie Love Story. Składanka podsumowująca trzy lata Koncertu Debiuty to różnorodny przegląd młodej muzyki chrześcijańskiej w Polsce. To także nasz bestseller. Polecamy!

 

Kup już teraz promocyjne płyty w naszym sklepie – masz czas tylko do 16 listopada >>>