Soudarion na www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

Soudarion na www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

29 kwietnia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

koncerty_meme_triple

Na stronie www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl pojawiła się nowa wizytówka! Od kilku dni w serwisie widnieją informacje o zespole Soudarion – zdobywcach nagrody jury koncertu Debiuty 2015. Jest to jedenasty wykonawca, który zagościł w serwisie koncertowym Chrześcijańskiego Grania. Na dniach poza ogólnymi informacjami o Soudarionie pojawią się również zapowiedzi najbliższych koncertów.

 

Na www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl już dzisiaj można obserwować działania zespołów: Kanaan, Hiob, New Life M., New Day, Wieczny, Evah Uryga, Matula, PANdamusic, 33 i Albo i Nie.

 

Strona www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl ruszyła w lipcu 2014 roku. Na początku 2015 pojawiły się na niej wizytówki zespołów, dzięki którym można jeszcze lepiej promować polską scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

 

soudarion

 

 

Soudarion to muzyczna grupa założona przy śremskiej Farze przez ks. Marcina Lewandowskiego w 2009 roku. Soudarion gra w różnych zakątkach Polski, promuje przy tym przede wszystkim swego Stwórcę. Jak sami mówią: “Nie ma nic piękniejszego, jak chwalić Pana wspólnym śpiewem i modlitwą” i taka jest dewiza ich działania, aby radośnie chwalić, śpiewać, modlić się i tańczyć.