Te płyty kupisz TYLKO U NAS: StronaB, New Day, Debiuty vol.1, Zespół 33, Dobre Ludzie

Te płyty kupisz TYLKO U NAS: StronaB, New Day, Debiuty vol.1, Zespół 33, Dobre Ludzie

25 listopada, 2015 Wyłącz przez mateo

KUP TYLKO U NAS - Chrześcijańskie Granie

Polecamy dobre płyty! Tym razem proponujemy wam kilka bestsellerów, które niełatwo znaleźć gdzieś indziej – TYLKO U NAS: StronaB – z bliska brzydka, Debiuty vol.1, New Day – Nowy dzień, Dobre Ludzie – Łagodne przejście, 33 – Jezus Królem Chwały. Wszystkie te oraz wiele innych kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Dowiedz się więcej:

 

StronaB - z bliska brzydka

StronaB – z bliska brzydka – bestseller, nowy materiał jest jeszcze lepszy niż poprzedni. Zarówno muzycznie, jak i produkcyjnie. Odpowiedzialny za nią był Adam Celiński ze studio Radioaktywni w Częstochowie. Współpracował on m.in. z Zakopower, New Life’m, Proletaryatem, Abradab, Bakshish. Tym razem większość tekstów napisała wokalistka zespołu – Klaudia Grabek. W sieci znajdziecie teledysk do utworu „i”, “Rolny” oraz „Głuszec”. Rockowa premiera 2015 roku!

 

Płyta miesiąca - Debiuty vol.1

Debiuty vol.1 – bestseller Chrześcijańskiego Grania! Najciekawsze zespoły debiutujące ostatnich lat na jednej płycie! Wśród nich znajdują się zespoły, które znalazły się na pierwszych miejscach polskich list przebojów. Album DEBIUTY vol.1 składa się z 10 utworów zespołów, które zaprezentowały się w latach 2011 -2013 podczas koncertu DEBIUTY. Bonusem jest piosenka POROZUMIENIA promująca projekt BOSKO!

 

New Day - Nowy dzień!

New Day – Nowy dzień – to płyta niecodzienna pod każdym względem, zarówno muzycznym jak i tekstowym, ale tym bardziej wyjątkowa, gdyż jest spełnieniem muzycznych marzeń zespołu.

Do nagrania płyty udało się zaprosić znakomity chór i kwartet smyczkowy, oraz wielu wspaniałych artystów m.in. z Afryki.

 

 

 

DOBRE LUDZIE NA CD

Dobre Ludzie – Łagodne przejście – debiutancka płyta zespołu jest pierwszym krokiem do spełnienia ambicji zespołu jaką jest “tworzenie nowej jakości piosenki poetyckiej, łączącej niebanalne teksty z nowoczesnymi brzmieniami.” Utwory, które znalazły się na płycie „Łagodne przejście” już od roku bardzo dobrze są odbierane przez słuchaczy list przebojów w całej Polsce.

 

 

Jezus Królem Chwały33 – Jezus Królem Chwały – najlepsza polska płyta uwielbieniowa ostatnich lat. krążek składa się z autorskich kompozycji i tekstów inspirowanych fragmentami Pisma Świętego. Płyta utrzymana jest w przyjemnym dla ucha stylu, zawierającym elementy popu, jazzu i muzyki gospel. Dużą rolę odgrywają także odniesienia do muzyki wielbienia oraz klimatów praise i worship, dominujących we współczesnej muzyce chrześcijańskiej (CCM). Płyta otrzymała wyróżnienie Feniks 2014 – w kategorii: muzyka chrześcijańska.

 

Wszystkie te płyty (oraz wiele innych ) kupicie TYLKO U NAS na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w Warszawie przy ul. Dewajtis 3 (pn-czw, 9.00 – 16.30).

chrześcijańskie granie