4. Festiwal Chrześcijańskie Granie – zapowiedzi pierwsze!

4. Festiwal Chrześcijańskie Granie – zapowiedzi pierwsze!

2 września, 2014 Wyłącz przez mateo

 

4. Festiwal Chrześcijańskie Granie bannerNadchodzi złota polska jesień, a to oznacza, że 18 i 19 października 2014 spotkamy się na 4. Festiwalu Chrześcijańskie Granie! W tym roku odbędzie się on pod hasłem: Grajmy! Chrześcijańskie Granie – będzie okazją do promocji idei powstawania orlików muzycznych dla młodzieży.Bilety na koncerty festiwalowe już za tydzień na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Festiwal po przerwie wraca do Dobrego Miejsca na warszawskich Bielanach. Tym razem muzycznie będzie to mieszanka hip-hopu oraz uwielbienia. Możemy już teraz zdradzić, że w sobotę na scenie pojawi się Frenchman oraz Zespół 33, a na koniec uwielbieniowy projekt – niespodzianka w którym wezmą udział muzycy StronyB, Mimi Manu oraz MdL. W niedzielę zaś Złoty Krążek za sprzedaż płyt w Chrześcijańskim Graniu otrzyma Magda.lena Frączek. Zagra też solowy koncert.

 

“W tym roku chcemy promować ideę salek muzycznych, czy też próbowni dla młodych. Od kilku miesięcy prowadzimy akcję Grajmy! Chrześcijańskie Granie, która ma na celu uaktywnienie istniejących salek oraz zapalenie do powstawania nowych. Na stronie www.grajmy.chrzescijanskiegranie.pl znajduje się mapa oraz kontakty do takich miejsc. Zamierzamy też przyznawać certyfikaty dla najlepszych “orlików muzycznych” – mówi Mateusz Stolarski z chrzescijanskiegranie.pl

 

 

W promocji pomaga wielu muzyków m.in. Rafał Boni Boniśniak z New Day, Klaudia Grabek ze StronyB, Magda.lena Frączek, Arkadio, Hiob i inni. Wielu z nich właśnie dzięki dobrym ludziom i miejscu gdzie mogli spokojnie śpiewać, grać i komponować rozpoczynało swoją karierę.

 

Niewiadomą pozostaje zespół, który zostanie wybrany w plebiscycie internetowym. Zgłoszenia mogą napływać jeszcze do 31 sierpnia. Głosowanie będzie możliwe od 7 września przez stronę www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl.