Nowa płyta: x. Kuba Bartczak “Po prostu wierzę” – premiera już w listopadzie!

Nowa płyta: x. Kuba Bartczak “Po prostu wierzę” – premiera już w listopadzie!

2 listopada, 2015 Wyłącz przez mateo

po_prostu_wierze_bartczak_front“Po prostu wierzę” – taki tytuł będzie nosiła nowa płyta x. Kuby Bartczaka. Patrząc na dotychczasowy poziom nagrań kapłana – możemy być spokojni o poziom muzyczny krążka. Premiera albumu odbędzie się już w listopadzie. A już 28 listopada 2015 usłyszymy go podczas Koncertu Premier 5.Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Zapraszamy!

 

Nowa płyta zapowiada się bardzo ciekawie. Znajdzie się na niej 14 hip-hopowych kawałków. Dotychczas w sieci mogliśmy słuchać dwóch z nich – teledyski powstały do utworu: “Po prostu wierzę” oraz “O tym co ma sens”. Ten ostatni został zakwalifikowany do Koncertu Premier 2015 podczas 5.Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Usłyszymy go już 28 listopada w Dobrym Miejscu w Warszawie (szczegóły i zaproszenia: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl).

 

UWAGA! Nastąpiła zmiana daty premiery płyty – pierwotnie miała to być 8 listopada, ale z powodów wydawniczych została przełożona na koniec listopada. Będziemy informować o nowej dacie premiery! Tymczasem zapraszamy do kupienia najlepszych płyt chrześcijańskich na www.chrzescijanskiegranie.pl!

 

Ksiądz Jakub Bartczak pochodzi z Wrocławia. Od małego wyrastał w środowisku blokowisk i hip-hopu. Kilka lat temu podjął decyzję o pójściu do seminarium i tak stał się pierwszym rapującym księdzem. Jednak jak deklaruje: “Nie zamierzam robić muzycznej kariery, chcę być zwykłym księdzem na parafii.”. Kariera dzieje się jednak mimo wszystko – na youtube jego teledyski wyświetlane są setki tysięcy razy, a utwór “Wolność” został wybrany Premierą Roku 2014. Czy tym razem się też uda? Przekonacie się już 28 listopada.

 

Tymczasem zapraszamy do kupienia debiutanckiego krążka “Powołanie” w naszym sklepie >>>

 

Tymczasem zobaczcie najnowszy teledysk: