Maleo Reggae Rockers zagrają na SANDANALIACH 2015

Maleo Reggae Rockers zagrają na SANDANALIACH 2015

1 maja, 2015 Wyłącz przez mateo

Sandanalia 2015 - Maleo Reggae RockersZnamy już ostatni zespół, który pojawi się 23 maja w klubie Odessa w Warszawie. Będzie nim Maleo Reggae Rockers. SANDANALIA 2015 to pierwsze chrześcijańskie juwenalia w Stolicy. Chrześcijańskie Granie jest partnerem wydarzenia. Zapraszamy!

 

Maleo Reggae Rockers to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów tego gatunku nad Wisłą. Założony w 1997 roku przez Darka Malejonka (Izrael, HOUK, 2 Tm 2,3) zespół koncertuje po całej Polsce i za granicą, a także angażuje się w wiele inicjatyw artystycznych oraz patriotycznych (Morowe Panny, Panny Wyklęte, Solidarni z Białorusią, zespół grał też podczas Majdanu na Ukrainie). Dotychczas wydali 5 krążków studyjnych: “ZaZuZi” (1998), “Reggaemova” (2006), “Addis Abbeba” (2009), “Rzeka dzieciństwa” (2011), “Revolution” (2014).

 

SANDANALIA to pierwsze w Warszawie juwenalia chrześcijańskie. Wystąpią na nich wykonawcy, którzy publicznie deklarują się jako osoby wierzące, a ich twórczość głęboko dotyka tej płaszczyzny życia. W ten niepowtarzalny wieczór usłyszymy świeże brzmienia , a także dobrze znane kawałki.

 

Organizowane są przez Skrzydlaty Sandał – grupę młodych ludzi, którzy chcą dać możliwość dobrej zabawy, na wysokim poziomie, ale w radosnej atmosferze, bez używek i agresji. W ramach juwenaliów planowana jest 16 maja gra miejska, a 23 maja w klubie Odessa (ul. Kolejowa 8/10, Warszawa) zagra 3xR – Rock, Rap, Reggae, czyli znany zespół StronaB (rockowy Debiut 2012), dzisiaj ujawniony raper TAU oraz Maleo Reggae Rockers. Wieści o ostatnim zespole i program wydarzenia już niedługo.

 

Partnerem SANDANALIÓW 2015 jest Chrześcijańskie Granie oraz serwis koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl