StronaB zacznie nosić sandały? SANDANALIA 2015 już w maju

StronaB zacznie nosić sandały? SANDANALIA 2015 już w maju

17 kwietnia, 2015 Wyłącz przez mateo

Sandanalia 2015 - zagra StronaBZnamy pierwszy zespół, który który zagra podczas chrześcijańskich juwenaliów SANDANALIA 2015. Jest nim StronaB, rockowy Debiut Roku 2012 – czy wystąpią w sandałach? Przekonamy się już 23 maja 2015.

 

SANDANALIA to pierwsze w Warszawie juwenalia chrześcijańskie. Wystąpią na nich wykonawcy, którzy publicznie deklarują się jako osoby wierzące, a ich twórczość głęboko dotyka tej płaszczyzny życia. W ten niepowtarzalny wieczór usłyszymy świeże brzmienia , a także dobrze znane kawałki. W tym roku organizatorzy stosują zasadę 3xR. Po pierwsze ROCK. Po drugie RAP. Po trzecie REGGAE.

 

Właśnie dzisiaj ujawniono pierwsze R z tej trójcy. StronaB to rockowy Debiut 2012, która po bardzo dobrej debiutanckiej płycie “Dwa jabłka na czereśni” zbliża się właśnie do wydania drugiego krążka. Może już podczas juwenaliów będzie okazja do premierowego zakupu?

 

Organizatorami wydarzenia jest Skrzydlaty Sandał, czyli grupa trzynastu młodych ludzi, studentów, którzy poszukują siebie, swojego powołania i miejsca w świecie, chcą tworzyć i działać – “Nie boimy się wyzwań i nie znamy słowa niemożliwe. Chcemy realizować siebie, rozwijać i zdobywać nowe umiejętności zgodnie z zasadami wiary chrześcijańskiej. Lubimy się bawić! Oprócz tego jesteśmy jak każdy student, każdy z nas ma swoje zajęcia i swoje zdanie i choć mawiają: “gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść”, to potrafimy się zjednoczyć w obliczu wyzwania. Takim wyzwaniem jest projekt Skrzydlaty Sandał, ale wierzymy, że z pomocą Ducha Świętego sprostamy mu.” – deklarują na swojej stronie www.skrzydlatysandal.pl

 

Chrześcijańskie Granie i koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl są partnerami wydarzenia. Zapraszamy już 23 maja 2015 na koncerty, a już 16 maja odbędzie się gra miejska “Skrzydlaty Sandał” (więcej info na facebooku)