StronaB – “i” – premiera teledysku i singla z nadchodzącej płyty

StronaB – “i” – premiera teledysku i singla z nadchodzącej płyty

1 października, 2014 Wyłącz przez mateo

 

We wtorek 30 września 2014 pojawił się w sieci nowy singiel i teledysk StronyB (Debiutu 2012). Po dwóch latach wreszcie się doczekaliśmy. Utwór “i” pokazuje postęp jaki grupa przebyła od ostatniej płyty. Pojawia się też pytanie o kierunek muzyczny jaki obrała. Czy spodoba się fanom zespołu? Sami zobaczcie i posłuchajcie!

 

Pierwszy album StronyB “Dwa jabłka na czereśni” ukazał się we wrześniu 2012 r. Kilka miesięcy wcześniej zespół zwyciężył w KONCERCIE DEBIUTY porywając publiczność i jury świeżym rockowym graniem. Wprowadził sporą dawkę pozytywnego, energetycznego fermentu. Dawno już nie było tak ciekawej rockowej płyty na scenie chrześcijańskiej. Dwa lata, które minęły od tych wydarzeń nie były czasem wakacji! StronaB nie tylko koncertowała, ale również ciężko pracowała nad materiałem na nową płytę. Jak zapowiadają, krążek ujrzy światło dzienne wiosną 2015 roku.

 

Muzykę do teledysku stworzył zespół do tekstu wokalistki – Klaudii Grabek. Realizacja – Adam Celiński, Janusz Binkowski w Studio Radioaktywni. Teledysk nakręcili: Paweł Izdebski oraz Paweł Szymanek.

 

Zerknijcie też na facebook.com/stronabcom oraz www.stronab.com