StronaB zapowiada drugi singiel – “Głuszec” niebawem w sieci.

StronaB zapowiada drugi singiel – “Głuszec” niebawem w sieci.

4 marca, 2015 Wyłącz przez mateo

StronaB - zapowiedź Głuszec

StronaB (Debiut 2012) już niedługo zaprezentuje drugi singiel ze zbliżającej się płyty. “Głuszec” (zapowiedź video), bo taki tytuł nosi piosenka ma być najspokojniejszym utworem na krążku. Za kilka dni w sieci pojawi się klip wykonany technika time-lapse. Będziemy jeszcze o tym pisać.

 

Prapremiera utworu miała miejsce 19 lutego podczas programu “Z górnej półki” w Radiu eM Katowice prowadzonego przez Marcina Jakimowicza i Grzegorza Bociańskiego. Klaudia Grabek (wokalistka zespołu) opowiadała wtedy o kulisach powstania utworu, nagrywania płyty w studio Radioaktywni oraz kwartecie smyczkowym, który usłyszymy w drugim singlu.

 

Jako pierwsi nowy utwór dostali Ci, którzy już teraz “kupili nową płytę”, czyli zaufali StronieB i udzielili im “kredytu” wspierając wydanie ich nowego dzieła. Możemy po przesłuchaniu “Głuszca” i “i” napisać, że warto zainwestować już teraz. Jeśli chcecie dołączyć do akcji “Kup płytę, które nie ma… jeszcze” – możecie zrobić to tutaj: https://www.facebook.com/events/725730537511938

 

Pierwsza płyta (wydana w 2012 roku) była jedną z najlepiej sprzedających się w Chrześcijańskim Graniu – świeże rockowe brzmienia i niebanalne teksty. Zawiera taki hit jak “Dwa jabłka na czereśni”. Możecie kupić ją teraz tutaj >>>

 

W oczekiwaniu na drugi singiel, zobaczcie pierwszy teledysk StronyB – do kawałka “i”, o którym Marcin Jakimowicz pisał, że to “murowany hit”. I w pełni sie z nim zgadzamy.