Film KAROLINA już w sprzedaży!

Film KAROLINA już w sprzedaży!

16 kwietnia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

Karolina na DVDNa stronie www.chrzescijanskiegranie.pl kupicie już film Karolina na DVD! Jest to ciepła i mądra opowieść o pragnieniach i wyborach młodych ludzi, o problemach i dylematach dorosłych, o skomplikowanych historiach rodzinnych i odnajdywaniu drogi także dzięki pomocy tych, którzy… dawno nie żyją. To historia odkrywania, że świat prostych, uniwersalnych wartości wart jest odkurzenia i jest receptą na dobre, szczęśliwe życie.

 

Dwie osiemnastoletnie przyjaciółki, Kaśka i Magda, kończą liceum filmowe. Pomiędzy zabawą a korzystaniem z życia muszą jeszcze znaleźć czas na przygotowanie się do czekającego je egzaminu końcowego. Mają za zadanie przygotować etiudę filmową. Gdy nauczyciel podsuwa im temat, w pierwszej chwili buntują się. Chciały kręcić film o ważnych społecznie sprawach, o współczesnych problemach, chciały zmieniać świat, a tu trafia się im historia jakiejś wiejskiej dziewczyny sprzed 100 lat, która w bezsensowny sposób dała się zabić. Chcąc nie chcąc, wyruszają w drogę do Zabawy, gdzie żyła i zginęła ich bohaterka – Karolina Kózkówna.
Na początku nie potrafią się odnaleźć w historii Karoliny. Nie mogą jej zrozumieć. Po co młoda dziewczyna dała się zabić? Jaki jest sens jej wyboru? Dlaczego ich rówieśnica tak łatwo oddała życie? Dla jakich wartości? Co nią kierowało? Skąd czerpała siłę? I dlaczego Bóg na to pozwolił? Poszukiwanie odpowiedzi na wszystkie te pytania sprawia, że ich szkolne zadanie stopniowo przeradza się w fascynującą przygodę, a historia Karoliny nagle zaczyna mieć wpływ na życie ich i innych bohaterów filmu.

 

Kup dobry film już teraz – Karolina i inne na DVD w naszym sklepie >>>


W filmie występują:
Marlena Burian – Kasia i Karolina Kózkówna
Karol Olszewski – Przemek
Barbara Duda – Basia
Jerzy Trela – Dziadek Tadeusz
Dorota Pomykała – Pani Halinka
Anna Radwan – Dyrektor szkoły i mama Karoliny
Maciej Słota – Pan Marek i ojciec Karoliny
Piotr Cyrwus – Ksiądz Michał
Aleksandra Godlewska – Mama Kasi
Sebastian Oberc – Ochroniarz i żołnierz-zabójca Karoliny
Jacek Lecznar – Ojciec duchowny
Edward Nasiadka – Woźnica
Sebastian Gawor – Chłopak w klubie
Bogna Bożek – Rózia, siostra Karoliny
Jankadi Muszyński – Władzio, brat Karoliny
Aleksandra Deka – Klaun
Ks.Marcin Minorczyk – Wikariusz