Arkadio! Premiera płyty RÓB CO KOCHASZ!

25 maja, 2013 Wyłącz przez m.guzek

Płyta ARKADIO Rób to, co kochasz  właśnie dzisiaj ma swoją premierę!  To już czwarta płyta w dorobku młodego artysty. Teksty mówią o talentach, pasji i trudach na drodze realizacji siebie. Różnorodna muzycznie, przemawia wieloma głosami, dotykając tego, co najbardziej boli w życiu, inspiruje do życia pełnią. Patronem medialnym albumu jest www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Utwory „Przeżywaj życie”, „Czemu to życie Cię tak męczy”  mówią o ważnych pytaniach, które trapią każdego z nas, kiedy zastanawiamy się nad sensem codzienności. Trafne uwagi, dosadne stwierdzenia i dawka humoru powodują, że przesłanie całej płyty trafia do serca słuchacza, zwłaszcza młodego, który szuka swojej drogi w życiu.

 

Płytę RÓB CO KOCHASZ kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Arkadio, dokładnie tak jak tytuł jednej z piosenek, jara się każdą chwilą i tym właśnie chce zarazić swoich słuchaczy. Oryginalne Intro w wykonaniu 3- letniego Maciusia to tylko jeden z wielu smaczków płyty, która emanuje optymizmem.

Muzyczna strona płyty to zaskoczenie dla fanów hip-hopu. W kilku utworach Arkadio wybiega poza granicę rapu. Przedstawia swoje umiejętności w klimatach reggae, dubstep i jazz.

 

Bogactwem płyty są także wyjątkowi goście: Darek Malejonek (Meleo Reggae Rockers), Wigor (MOR W.A.), Frenchman i Harfa (AK 77), Kinga Kielich i inni. Produkcją zajęli się: Fawola, Potok, Łukasz Duplaga, Bystry i ACE. Na gramofonach: DJ Danek, DJ Ensou i Arkadio.

 

[youtube]http://youtu.be/ahX5p62aCIo[/youtube]