• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 10 października 2017

  Przegląd Chrześcijańskie Granie

  Zwycięzcy Przeglądu Chrześcijańskie Granie 2017 odbiorą nagrody na dużej scenie podczas 7.Festiwalu Chrześcijańskie Granie 26 listopada 2017 na Arenie Ursynów w Warszawie. Zostały jeszcze ostatnie dni na zgłoszenie!

   

  Już 28 października 2017 w Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie, odbędzie się 10 edycja Przeglądu Chrześcijańskie Granie. Do udziału w Przeglądzie zaproszone są dzieci i dorośli, działający w ramach wspólnot, domów kultury, przy parafiach, przedszkolach, szkołach oraz całe rodziny, zarówno z Mazowsza jak i z całej Polski.

   

  Przewodniczący Jury tegorocznego Przeglądu – ks. dr hab. Prof. Andrzej Filaber, zaznacza iż „Ten, kolejny już przegląd amatorskich zespołów, choć nazwa wskazuje na konkurs, ma na celu przede wszystkim spotkanie ludzi, którzy w różnych miejscach realizują te same cele. Dzieci i młodzież uczą się współpracy w harmonii, chcą śpiewać na Chwałę Pana Boga. Należy w tym miejscu podkreślić, że potrafią przeznaczać swój czas wolny na kulturę wyższą, służącą także rozwojowi duchowemu. Istnieje tu oczywiście element rywalizacji konkursowej, ale samo spotkanie z innymi młodymi ludźmi o podobnych celach utwierdza uczestników w przekonaniu że nie są osamotnieni w tym co robią.”

   

  Przegląd Chrześcijańskie Granie 2017UWAGA! ZAPISY WYDŁUŻONE!!  Zapisać można się do 16 października 2017 (do 23.59), wyłącznie za pomocą specjalnego formularza zgłoszeniowego (do pobrania na www.dobremiejsce.org lub poprzez e-mail: biuro@dobremiejsce.eu).

   

  Przegląd będzie miał miejsce 28 października 2017 w godzinach 10:00-16:00 w CK Dobre Miejsce przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie. Ogłoszenie harmonogramu przesłuchań 14 października.

   

  Uczestnicy występować mogą w trzech kategoriach:
  Zespoły i schole (co najmniej 5 osób)
  I. Dzieci z przedszkola do III klasy szkoły podstawowej
  II. Dzieci z klas od IV i młodzież gimnazjalna
  III. Kategoria starszej młodzieży

   

  W jury X Przeglądu Chrześcijańskie Granie 2017 oprócz ks. prof. dr hab. Andrzeja Filabera zasiądą także dr hab. Zofia Konaszkiewicz, Małgorzata Hutek – wokalistka, absolwentka Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz prezes fundacji Chrześcijańskie Granie Michał Guzek.

   

  Najlepszym wykonawcom Jury przyzna nagrody i wyróżnienia, które zostaną wręczone podczas 7.Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie.

   

  – “Chcemy przez to podkreślić, że dla rozwoju muzyki chrześcijańskiej ważne są nie tylko duże wydarzenia takiej jak nasze, ale także przeglądy sceny amatorskiej. To często tam rodzą się pasje i talenty, które owocują w przyszłości zespołami na miarę Gospel Rain czy też TGD” – mówi Mateusz Stolarski z fundacji Chrześcijańskie Granie.

   

  Podczas Festiwalu usłyszymy takie gwiazdy jak Gospel Rain, StronaB, Arkadio, BeU, Muode Koty, Tomek Jasinski Music oraz Play&Pray. Wiecej informacji i bilety znajdziemy na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

  Festiwal Chrześcijańskie Granie 2017

   

  tekst: Małgorzata Abramowicz

  foto: mat.prasowe / na fot: Promyczki Dobra – Laureat Przeglądu Chrześcijańskie Granie 2015 – podczas występu laureatów na Koncercie Debiuty 2015

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie