Koncert Premiery: Wieczny – Jedno teraz [VIDEO]

Koncert Premiery: Wieczny – Jedno teraz [VIDEO]

8 listopada, 2016 Wyłącz przez mateo

„Jedno teraz” to historia mojego małżeństwa. Opowiadam jak dzięki Bogu udało mu się zejść ponownie z żoną po ośmiu latach od rozwodu.  – mówi o piosence Wieczny. Usłyszycie go w Koncercie Premiery 2016 podczas 6. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie (info).

 

Utwór  „Jedno teraz” z płyty „W górę” to najważniejszy utwór na płycie Wiecznego. To czyste świadectwo. W dobie powszechności rozwodów, gdy stały się one panaceum na kłopoty w małżeństwach, gdy prościej jest się rozejść niż naprawić, historia o której opowiada utwór jest dowodem że Bóg może naprawić wszystko nawet dawno juz rozpadłe małżeństwo, wystarczy tylko mu sie oddać.

 

Zaproszenia do zdobycia przez stronę www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

A kto jeszcze pojawi się na Festiwalu?

 

Sprawdź w wydarzeniu na facebooku, albo TUTAJ.

Festiwal Chrześcijańskie Granie

Pomóż nam zorganizować Festiwal! Dokonaj wpłaty na nasze konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe).

 

Organizatorzy: Fundacja “Chrześcijańskie Granie”, Chrześcijańskie Granie i Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce

Patroni medialni: muzyczne DarY Złota 10 Radia Warszawa Lista z Mocą RDN Małopolska RDN Nowy Sącz Radio Warszawa Wiara w Biznesie bosko.pl Telewizja “Dobre Media” Może coś Więcej profeto.pl KMDM – Klub Miłośników Dobrych Mediów, Tv Republika oraz promuje nas: serwis znajdzrekolekcje.pl/

Wspierają nas: Wielka Wola www.drabinka.pl

Nasi partnerzy: Oratorium im. św. Jana Bosko w Warszawie Fundacja Otwarte Serce