Największe przeboje Antoniny Krzysztoń – koncert promujący nowy album!

Największe przeboje Antoniny Krzysztoń – koncert promujący nowy album!

24 maja, 2024 0 przez m.guzek

Zapraszamy na niezwykłą podróż przez dźwięki i miłosną historię, opowiedzianą przez Antoninę Krzysztoń i Marcina Majerczyka. Koncert tych artystów, będzie promował utwory z ich najnowszej wspólnej płyty pt. “Granat”. Podczas wydarzenia usłyszymy najpiękniejsze przeboje artystki!


Muzycy przygotowali dla gości upominek w postaci płyty!


Data: 27 maja 2024 r. godz.: 19:00.

Miejsce:  Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

(MIEJSCA NIENUMEROWANE – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

BILETY: 85 zł -możliwość zakupu online na EVENEA  (w sprzedaży od 16 kwietnia), a także stacjonarnie godzinę przed wydarzeniem (KASA BILETOWA w Informacji w wejściu B)


Antonina Krzysztoń i Marcin Majerczyk – koncert/premiera albumu „Granat” | Chrześcijańskie Granie (chrzescijanskiegranie.pl)

 

O PŁYCIE “GRANAT”:


To opowieść o pewnej miłości… 

On – zapalony zwolennik jazdy na rowerze (czasem zbyt ekstremalnej), szukający swojego miejsca w świecie… Ona – podróżniczka kochająca przyrodę i sztukę filmową, pracująca chwilowo w “Caffe…”. Z niezrozumiałych zupełnie powodów ich drogi ciągle się przecinają… Tak właśnie zaczyna się ta historia!


Piosenki ułożone, jak zdjęcia w albumie (każda jednak stanowi odrębną całość). Przeróżne klimaty, oprawa – od gęstych rozświetlonych po ascetyczne. Dużo wesołych utworów, niektóre pełne zadumy. Nad wszystkim artyści pracowali wspólnie.


“Płyta “Granat” to podróż w czasie, na którą serdecznie Was zapraszamy” – Antonina Krzysztoń i Marcin Majerczyk

 

 

KUP PŁYTĘ: Chrześcijańskie Granie 2019 – CD (dystrybucjakatolicka.pl)

 

reklama:

Rejestracja fotelik.net – Tutaj zarejestrujesz się na wizytę w Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info – dobieraj i kupuj bezpieczny fotelik dla dzieci!