Dzień Kobiet 2020: Antonina Krzysztoń już za tydzień w Dobrym Miejscu (Warszawa)

Dzień Kobiet 2020: Antonina Krzysztoń już za tydzień w Dobrym Miejscu (Warszawa)

27 lutego, 2020 0 przez m.guzek

Koncert Antoniny Krzysztoń z zespołem to prawdziwa uczta dla ducha. W kompozycjach mistycznej pieśniarki odnajdujemy odpowiedź na tęsknoty, które nosimy w sercu. Po raz kolejny wystąpi w Dobrym Miejscu, tym razem w koncercie “Światłość w ciemności” podczas, którego usłyszymy największe przeboje artystki.

 

W ramach wydarzenia będzie można zakupić płyty Chrześcijańskie Granie 2019! I spotkać się z fundacją Chrześcijańskie Granie.

 

Kup płytę Antoniny Krzysztoń >>>

 

 

Antonina Krzysztoń – polska pieśniarka, kompozytorka, autorka tekstów. Występowała i występuje na najważniejszych festiwalach, koncertach związanych z szeroko pojętą piosenką poetycką i religijną (min. FAMA, Zamkowe Spotkania Śpiewajmy Poezję). Antonina Krzysztoń stała się wykonawcą znanym szerszej publiczności, kiedy w listopadzie 1993 r. piosenka “Perłowa Łódź” zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie Muzycznej Jedynki. W swojej twórczości stara się szukać tego, co nas łączy i nie ocenia, zaprasza do rozważań, do zadumy i dialogu. Korzysta z folku, który kocha, i to słychać w jej balladach. W jej śpiewie słychać, że inspirują artystkę różne gatunki muzyki. To wszystko składa się, na jej niepowtarzalne interpretacje. Obecny skład zespołu, z którym gra od wielu lat wchodzą: Marcin Lamch, Manolo (M. Alban) oraz Marcin Majerczyk.

 

 

08 marca 2020 r. godz.: 17:00.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B
(MIEJSCA NIENUMEROWANE – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)
Bilety – 45 zł – normalny
dostępne on-line na Evenea oraz stacjonarnie godzinę przed wydarzeniem (KASA BILETOWA w informacji w wejściu B)

Szczegóły: http://dobremiejsce.org/

 

Płyty Antoniny Krzysztoń znajdziesz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

Pomiędzy opłatami za wodę i prąd pamiętaj o nas. Wspieraj młodych wykonawców sceny muzyki chrześcijańskiej.Wpłać dzisiaj i dołóż cegiełkę do ewangelizacji poprzez muzykę. Wpłać teraz na Festiwal Chrześcijańskie Granie: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

OSTATNIA PŁYTA:

Antonina Krzysztoń - PIECZĘĆ