Singiel Gabrieli Blachy „Istota” – zobacz YOUTUBE

Singiel Gabrieli Blachy „Istota” – zobacz YOUTUBE

6 sierpnia, 2021 0 przez m.guzek

„Bo każdy z nas, tak naprawdę pragnie tego, co chce małe dziecko, tego ciepła każdego dnia.” – o tym, w swoim najnowszym utworze „Istota” śpiewa Gabriela Blacha.

 

Gabriela Blacha – Jakubowy Dar (CD) kup w sklepie Chrześcijańskie Granie (chrzescijanskiegranie.pl)

 

Pod słowem „Istota”, kryje się dla mnie miłość. Już za dziecka otrzymałam jej bardzo dużo i wiem, że jestem szczęściarą. – opowiada Gabrysia. To ona pozwala mi działać i mnie napędza. Dziecko mówi to, co myśli, tak jak czuje. Ono nie broni się przed miłością, ale potrzebuje jej już od samego początku. Kiedy stajemy się dorośli, jesteśmy często tak szczelnie „zabudowani”, że przyjmowanie miłości staje się dla nas mało istotne.

 

A to uczucie kochania tak bardzo nas kształtuje, niezależnie, czy są to pierwsze dni naszego życia czy ich połowa, czy koniec. Jeśli zachowamy je w sobie, będziemy w stanie się nimi dzielić i przekazywać je dalej, budując i rozwijając tak wiele relacji w naszym życiu.Bardzo lubię wracać do czasów dzieciństwa, do wspomnień i pielęgnować je. Ba! Lubię czuć się jak dziecko (śmiech) i dbać o tą spontaniczność. Stąd też pomysł na teledysk. – mówi Gabrysia.

 

SZUKAJ DOBREJ MUZYKI NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

Wideoklip do utworu można już obejrzeć na kanale YouTube artystki, a utwór wysłuchać także na kanałach streaming’owych (Spotify, Tidal, Apple Music).

 

 

 

 

W nagraniu wzięli udział:
Magdalena Grzegorzek, Barbara Błaszczyk, Julia Kania, Gabriela Szymańska, Łukasz Łoboda, Łukasz Wicher – chórki,
Gabi Blacha – słowa i muzyka, wokal,
Łukasz Forest Piechota – instrumenty klawiszowe,
Radek Pendziałek – gitary,
Martyna Sołtysik – gitara basowa,
Michał Dziewiński – perkusja,
edycja i miks Mateusz Sołtysik,
montaż dźwięku Studio B1,
montaż obrazu Onde Studio.

www.gabrielablacha.pl

 

Gabriela Blacha – wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, autorka tekstów, w roku 2017 wydała swój autorski album Jakubowy Dar, rozkochana w muzyce gospel którą dzieli się podczas warsztatów. Pomysłodawczyni ogólnopolskiego
projektu “Wesoły Wędrownik”, promującego twórczość i działalność pedagogiczną swojego ojca Norberta Blachy, zmarłego w 2012 roku.

 

Gabriela Blacha Ilekroć YOUTUBE | Chrześcijańskie Granie (chrzescijanskiegranie.pl)