Nowy singiel Gabrieli Blachy „Ilekroć” już dostępny (YOUTUBE)

Nowy singiel Gabrieli Blachy „Ilekroć” już dostępny (YOUTUBE)

23 kwietnia, 2020 0 przez m.guzek

Na ile potrafimy popatrzeć z szeroką perspektywą na to, co dzieję się w danym momencie w naszym życiu? Wtedy, kiedy brakuje sił, a pomysłu na kolejny krok również brak. Cały czas uczę się „widzieć więcej”, to dla mnie nieustanna praca. – tak o nowym utworze ILEKROĆ mówi Gabriela Blacha.

 

A co z pełnią zaufania do Pana Boga? To dopiero sztuka! Wiem jedno i tego też doświadczyłam. Jeśli zostawię sprawy, które mnie przygniatają i zaufam, to mam odwagę, aby nie bać się tego, co da mi kolejny dzień – o tym w swoim najnowszym utworze „Ilekroć” śpiewa Gabriela Blacha – Cupiał. Od wczoraj można go posłuchać i obejrzeć tzw. Lyrics Video na kanale artystki w serwisie YouTube.

 

 

 

KUP PŁYTĘ JAKUBOWY DAR GABRIELI BLACHY

 

Pan Bóg cały czas do nas woła. Nigdy nie zapomnę sytuacji gdy spacerowałam i szukałam rozwiązania problemu w swoich myślach. Było to w parku koło mojego kościoła. Nagle obróciłam się i drzwi kościoła były szeroko otwarte. Tak, ktoś mógł wychodzić z kościoła i po prostu ich nie zamknąć. Dla mnie jednak, to była odpowiedź – zaproszenie „na pogawędkę”. „Ilekroć” to piosenka szczególnie dla tych, którzy czasem budzą się rano i stwierdzają – nie, lepiej nie wychodzę dziś z łóżka, to nie mój dzień. Dodatkowo w chwili obecnej nikt już nie jest pewny jak rzeczywistość dookoła będzie wyglądać. Mam nadzieję, że dzięki treści, którą chcę przekazać wielu słuchaczy zauważy, że pomimo tych zewnętrznych czynników warto jest działać, popatrzeć na to co mamy wewnątrz i co nas napędza do działania. Dla Boga skarbem jest każdy z nas i to się nigdy nie zmienia – tak o swojej kompozycji mówi Gabriela.

 

 

W nagraniu „Ilekroć” wzięli udział przyjaciele artystki: Radosław Pendziałek, Łukasz „Forest” Piechota, Crystal Quartet, Pieszka Bartek, natomiast ilustrację przygotowała Alicja Woźnikowskia-Woźniak ze studia Dinksy.

 

***

Gabriela Blacha – wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, instruktorka gospel i autorka tekstów. W roku 2017 wydała swój autorski krążek „Jakubowy Dar”. Liderka Kwartetu C.D.N. i pomysłodawczyni ogólnopolskiego projektu “Wesoły Wędrownik”, promującego twórczość i działalność pedagogiczną swojego ojca, Norberta Blachy, zmarłego w 2012 roku.

REKLAMA:

Szukasz fotelika 0-13? Wejdź na www.fotelik.info