Zespół JEDNO wydaje płytę „Szczęśliwy”

Zespół JEDNO wydaje płytę „Szczęśliwy”

4 sierpnia, 2021 0 przez m.guzek

Zespół Jedno przygotowuje się do prezentacji płyty „Szczęśliwy”, która ma się ukazać w połowie sierpnia i być dostępna m.in. podczas Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę. – o nowym krążku czytamy na portalu wiara.pl

 

 

 

Zespół Jedno powstał w 2018 roku i od samego początku związany jest ze środowiskiem chrześcijańskim. Tworzą go zawodowi artyści, zafascynowani Bogiem i muzyką. Muzycy zespołu pochodzą z Tarnowa i Krakowa. Styl jest więc wypadkową muzycznych doświadczeń wszystkich jego członków. Wspólnym mianownikiem jest rytmiczne brzmienie gitarowe, okraszone backgroundami sekcji dętej.

 

 

Muzyka, którą tworzy zespół “Jedno”, czerpie z wielu gatunków: od muzyki pop przez jazz, reggae aż po hip-hop. Wszystko zaś spina klamra niesienia Dobrej Nowiny. Z radością, bez spiny! – mówił dla Gościa Niedzielnego KAROL GUT, lider zespołu JEDNO.

 

 

Utwór “Idźcie” zespołu JEDNO stał się hymnem 38. Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej. Podczas tegorocznej pielgrzymki planowana jest premiera debiutanckiego krążka “SZCZĘŚLIWY”.

Zespół JEDNO na swoim koncie posiada już kilka sukcesów, jak zdobycie Złotego Krążka 2021 za wygraną w ogólnopolskim Festiwalu Chrześcijańskie Granie 2021 oraz uczestnictwo w finale Festiwalu Non-stop CCM.

Zobacz występ zespołu JEDNO na X Festiwalu Chrześcijańskie Granie

 

Szukasz dobrej muzyki – wejdź na www.sklep.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zespół JEDNO zwycięzcą X.edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie