Płyta o różańcu bestsellerem Chrześcijańskiego Grania!

Płyta o różańcu bestsellerem Chrześcijańskiego Grania!

16 października, 2019 0 przez m.guzek

Najnowszy album “Odmawiam” Magdy Anioł znalazł się na szczycie bestsellerów Chrześcijańskiego Grania. Wydana w maju płyta w całości poświęcona jest tajemnicom różańcowym. Artystka od kilku miesięcy koncertuje z nowym albumem. Wystąpiła m.in. na rozpoczęciu jednego z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej “Song of Songs” w Toruniu. Pomimo 25 lat działalności na scenie muzycznej jej twórczość przyjmowana jest zarówno poprzez dziennikarzy jak i publiczności z entuzjazmem.

 

Magda Anioł swoją karierę muzyczną rozpoczynała podczas “Pikniku Country”, gdzie do dzisiaj jest wspominana. Jej popularność zaczęła wzrastać po Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a następnie po występach dla TVP,  gdzie m.in. w programie “Ziarno” znalazły się jej teledyski. W 2002 otrzymała nagrodę TUBA DEI w kategorii “piosenkarka roku”. Do dzisiaj nagrała 10 płyt, które rozeszły się w tysięcznych nakładach.

 

Już 20 października Magda Anioł wraz z zespołem zainauguruje “Scenę festiwalu Chrześcijańskie Granie” w warszawskim Dobrym Miejscu. Na koncert złożą się utwory z nowego albumu “Odmawiam”. Nie powinno zabraknąć największych przebojów: “Zaufaj Panu”, “Anioł Stróż” czy “Lolek”. Występ piosenkarki poprzedzi koncert wielkopolskiej grupy “Soudarion”.

 

 

Bilety na koncert Magdy Anioł w Warszawie kupicie na:  www.chrzescijanskiegranie.pl

 

GrajMY Chrześcijańskie Granie w Dobrym Miejscu – Magda Anioł oraz Soudarion

 

20 października 2019 r. godz.: 17.00.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, ul. Dewajtis 3.
Bilety – 44 zł (Miejsca nienumerowane – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)