Małe TGD – Siedem [z płyty “Góry do góry”]

Małe TGD – Siedem [z płyty “Góry do góry”]

25 września, 2017 Wyłącz przez mateo

Małe TGD – “Siedem” to drugi singiel z nadchodzącej pierwszej płyty tej formacji. “Góry do góry” to zupełnie nowe spojrzenie na muzykę dziecięcą. A wszystko to pod okiem “dorosłego” TGD – Kamili Pałasz i Piotra Nazaruka. Polecamy! Tym bardziej, że premiera krążka już 29 września 2017!

 

JUŻ JEST: “Góry do dóry” jest zaskakująco nowoczesna, przebojowa  i do tego sporo elektroniki. Polecamy – kupicie ją TUTAJ!

 

Małe TGD to dziecięcy zespół wykonujący muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem. Chór TGD doczekał się nowego pokolenia wokalistów, którzy w naturalny sposób łączą młodzieńczy entuzjazm z pasją śpiewania. Zespół tworzy 11-osobowa reprezentacja Szkółki TGD prowadzonej od kilku lat przez Kamilę Pałasz i Piotra Nazaruka. Zobacz też: płyty TGD na www.chrzescijanskiegranie.pl

Album „Góry do Góry” łamie schematy. Pokazuje, że dzieci mogą śpiewać o Bogu w sposób nowoczesny, wpisując się w najnowsze nurty muzyki pop. To muzyka, która faktycznie porusza „góry do góry”, jak mówi jeden z tekstów z tej płyty – aż chce się do niej zatańczyć!

 

Małe TGD - Siedem

„Czasami nasze problemy wyglądają jak wielkie góry. Ale jeżeli wiara góry przenosi… no to góry do góry” – mówi Piotr Nazaruk, który wraz z Kamilą Pałasz odpowiada za słowa i muzykę. Zobacz też: Małe TGD – Góry do góry [teledysk]

 

Małe TGD - Góry do góry