Płyta na Wakacje: La Pallotina – MIŁOŚĆ NAD WISŁĄ

Płyta na Wakacje: La Pallotina – MIŁOŚĆ NAD WISŁĄ

8 lipca, 2019 0 przez m.guzek

Rok temu La Pallotina wydała jeden z najciekawszych krążków na scenie muzyki chrześcijańskiej. “Miłość nad Wisłą” to album, który nie pozwala się znudzić. Znajdziesz na nim zarówno przeboje jak i spokojniejsze utwory, które przez wiele miesięcy podbijały listy przebojów. “Drogi Pana” czy “Naprawdę przyjdź” znalazły się na 1 miejscu m.in. listy Muzyczne Dary i listy przebojów Radia Warszawa. Album już teraz Kupisz go na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Autorem kompozycji i tekstów oraz głównym wykonawcą jest ks. Andrzej Daniewicz. Pozostali współtwórcy to Witek Wilk, perkusista i producent, Dominik Sławiński, basista i wokalista oraz Piotr Szewczenko, gitarzysta. Zespół działa od 2005 roku i jest klasyfikowany jako wykonawca chrześcijańskiego rocka.

 

Bogactwem grupy są „słowa, które nie wymagają słów”. W „Miłości nad Wisłą” mówią one o uzdrowieniu i uwolnieniu wewnętrznym; opisują i zwiastują stan bliskości z Chrystusem ubogim i czystym.

 

 

Zespół posiada na koncie występy na dużych i małych festiwalach muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Jest obecny w katolickich mediach i festiwalach takich jak Song of Songs, Bądź jak Jezus, Soli Deo czy Festiwal Muzyki Pozytywnej w Jarocinie. Intensywną linią działania dla członków La Pallotiny są też muzyczne posługi uwielbienia podczas rekolekcji charyzmatycznych jak i comiesięczne worship sessions w pallotyńskim kościele Chrystusa Króla na warszawskiej Pradze.W 2018 ks. Andrzej Daniewicz zagrał na 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

 

LISTA UTWORÓW:

1. Coś się zmieniło
2. Miłość nad Wisłą
3. Drogi Pana
4. Naprawdę przyjdź
5. Uśmiechnij się
6. Re-la-la-mi
7. Nocny klub
8. Święta krowa
9. W Tobie się rozsławię
10. Nic

 

 

 

 

Drogi Pana