Muzycy poszukiwani – zapisy na warsztaty i wielki koncert uwielbienia „Młodzi w Mocy Ducha Bożego” trwają!

Muzycy poszukiwani – zapisy na warsztaty i wielki koncert uwielbienia „Młodzi w Mocy Ducha Bożego” trwają!

27 maja, 2019 0 przez mateo

Toruń uwielbia Boga! Trwają zapisy na warsztaty i wielki koncert uwielbieniowy „Młodzi w Mocy Ducha Bożego”, które odbędą się w dniach 14-16 czerwca 2019. Warsztaty prowadzą Marzena i Zbigniew Małkowicz – zespół Zespół LUMEN oraz Marta Ławska – TGD.

Zapraszamy do współpracy wszystkie zespoły, schole oraz chóry dziecięce i młodzieżowe, a także osoby indywidualne, by stworzyć wielki chór nadający ton modlitwie podczas spotkania dn. 16 czerwca 2019 r. Poszukujemy wokalistów, chórzystów w wieku od 10 do 35 lat, którzy stworzą wyjątkowy i duży zespół wokalny.

Poszukujemy również muzyków w, powyższym przedziale wiekowym, do zbudowania zespołu muzycznego, towarzyszącego chórowi. Poszukujemy muzyków grających na instrumentach smyczkowych, dętych drewnianych i dętych blaszanych (trąbki, puzony, saksofony i waltornie).  – piszą organizatorzy.

KUP PŁYTY ZESPOŁU LUMEN W NASZYM SKLEPIE >>>

Finałem warsztatów będzie Koncert Uwielbienia „Młodzi w Mocy Ducha Bożego” na który zapraszają Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II wraz z Wydziałem Duszpasterskim Kurii Diecezjalnej. Koncert ten odbędzie się 16 czerwca 2019r. o godz. 18.00 w Porcie Drzewnym przy Sanktuarium.

WARSZTATY I KONCERT UWIELBIENIA – ZAPISY:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie informacji zawierającej następujące dane:

1. Imię i nazwisko,
2. Wiek
3. Muzyk/wokalista (w wypadku muzyka rodzaj instrumentu)
4. numer telefonu do kontaktu.
Dane wysyłajcie na adres mailowy: torun.uwielbienie@gmail.com.

warsztaty uwielbienia Modzi w Mocy Ducha Świętego